SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP 2 przenosi 'Fort Boyard' i szuka pasma dla show Richardson

Telewizyjna Dwójka wprowadza korekty w swojej ramówce. Stacja zmienia godzinę nadawania turnieju przygodowego "Fort Boyard" i szuka nowej pory emisji dla programu Moniki Richardson "Orzeł czy reszta?".

"Fort Boyard" od 11 października nadawany będzie w soboty o 19.00, a nie jak do tej pory o 20.05. - Uznaliśmy, że godz. 19.00 jest lepszą porą emisji dla tego programu ze względu na jego przygodowo-familijny charakter - tłumaczy dla portalu Wirtualnemedia.pl Jarosław Burdek, zastępca dyrektora TVP 2, odpowiedzialny za rozrywkę.

Na decyzję o przeniesieniu "Fortu" wpływ miały przeciętne wyniki oglądalności programu - po trzech odcinkach miał on 1,98 mln widzów i 15,02 proc. udziału i przegrywał z programami konkurencyjnych stacji. Po zmianie godziny show nie będzie konkurować już z "Jak oni śpiewają" Polsatu i "Mam talent" TVN-u. W jego miejscu o 20.05 w Dwójce pojawi się natomiast ośmioodcinkowy serial "U Pana Boga w ogródku", opowiadający o dziwnych zdarzeniach, które mają miejsce w małym miasteczku "Królowy most". W produkcji grają m.in.: Emilian Kamiński, Krzysztof Dzierma, Andrzej Beya-Zaborski i Jan Wieczorkowski.

Z anteny TVP 2 zniknął na razie nowy talk-show Moniki Richardson "Orzeł czy reszta?". Jego pierwszy odcinek został nadany w sobotę 20 września o 19.00, a obejrzało go średnio 1,73 mln widzów (udział wyniósł 13,89 proc.). Tydzień później wyemitowano o tej porze program kabaretowy, chociaż - jak się dowiedzieliśmy - wyprodukowano już dwa kolejne odcinki talk-show.

Jarosław Burdek wyjaśnia nam, że nadane 20 września wydanie programu "Orzeł czy reszta?" było jedynie pilotowym odcinkiem. Po jego emisji TVP 2 zdecydowała się na rozpoczęcie ogólnopolskiego castingu, który ma wyłonić nowych, atrakcyjnych gości do show (poszukiwani są cudzoziemcy od lat mieszkający w Polsce i mający określone opinie na temat naszego kraju). - Po zakończeniu castingu program wróci na naszą antenę, a jego prawdopodobna pora emisji to wieczorny prime-time - tłumaczy Burdek.

Dołącz do dyskusji: TVP 2 przenosi 'Fort Boyard' i szuka pasma dla show Richardson

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl