SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP Info będzie pokazywać w południe 1,5-godzinny „Info Raport”

Od 9 marca na antenie TVP Info zadebiutuje nowy program informacyjny „Info Raport”. Będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 12:00. - Chcemy ożywić środkowe pasmo naszej anteny - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Jarosław Olechowski, fot. TVP Article

„Info Raport” ma być pierwszym podsumowaniem dnia na antenie. Wypełnią go relacje na żywo z Sejmu, z Warszawy, z kraju i ze świata, ale także wejścia redakcji zagranicznej, rozmowa z zaproszonymi ekspertami oraz liczne i obszerne skróty najciekawszych fragmentów programów publicystycznych TVP Info.

W skrótach nacisk kładziony będzie na pozycje wieczorne z dnia poprzedniego - programy „O co chodzi”, „O tym się mówi”, „Gość Wiadomości”, „Minęła Dwudziesta” i „Kasta”, a także poranne „Jedziemy”, „Minęła 8” i „Minęła 9”. W poniedziałki na antenie pojawią się również skróty „W pełnym świetle” i „Strefy Starcia” - dowiaduje się portal Wirtualnemedia.pl.

Program ma być nadawany od poniedziałku do piątku, o godz. 12.00 i trwać blisko 90 minut. Poprowadzi go duet prezenterów, stacja na razie nie zdradza ich nazwisk.

- To kolejny etap rozwoju ramówki TVP Info. Chcemy ożywić środkowe pasmo naszej anteny. Zdynamizować i uzupełnić sposób prezentowani informacji - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Olechowski, szef TAI.

Według danych Nielsen Audience Measurement w styczniu br. średnia widownia minutowa TVP Info wynosiła 286 088 osób, a udział stacji w rynku oglądalności - 4,13 proc., o 17 proc. więcej niż rok wcześniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVP Info będzie pokazywać w południe 1,5-godzinny „Info Raport”

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tadzizna
„Info Raport” ma być pierwszym podsumowaniem wydarzeń poprzedniego dnia na antenie. Czyli jak mawiał Goebbels,"kłamstwo powtarzanie 1000 razy staje się prawdą"...
9 8
odpowiedź
User
Widz
Przesłodzona herbata nie smakuje.
4 6
odpowiedź
User
Enetr
Państwowa telewizja władzy nie może być telewizją informacyjną, wynika to z elementarnej logiki i doświadczeń empirycznych.
9 3
odpowiedź
User
Cleo
Krystian Kuczkowski i Marzena Drabsiak prowadzącymi. Będzie ożywienie stacji.
3 2
odpowiedź
User
Kik
Kolejne kopiuj-wklej w TVP info. Tym razem ściągamy pomysł z Faktów w Południe i Wydarzeń 12:50 i tak to powstaje program 90 minutowy. Ale oni są żałośni. Nic nowego nie wymyślą
9 3
odpowiedź