SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W TVP Info o homoseksualistach: pedofile, zaburzone dziwaki, wampiry polujące na dzieci

Działania antydyskryminacyjne na rzecz osób LGBT w warszawskich szkołach to wspieranie dziwaków i promocja pedofilii, dzieci będą poddawane praniu mózgów, bo homoseksualiści są jak wampiry, które chcą żeby większość dzieci była do ich dyspozycji - taki przekaz usłyszeli widzowie „Salonu dziennikarskiego” TVP Info na temat homoseksualistów i deklaracji podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego. Obecni w studiu publicyści zrównali także tę orientację seksualną z przyczyną przestępstw pedofilii.

Article

W ostatnim odcinku „Salonu dziennikarskiego” TVP Info wzięli udział: Wiktor Świetlik (dyrektor radiowej Trójki), Andrzej Rafał Potocki („Sieci”), Jan Pospieszalski („Warto rozmawiać” TVP Info) i Maciej Pawlicki („Sieci”). Program prowadził Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika „Sieci”.

Obecni w studiu „Salonu dziennikarskiego” publicyści rozmawiali o podpisanej w zeszłym tygodniu przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego deklaracji na rzecz osób LGBT w stolicy. Prezydent zobowiązuje się w dokumencie do wspierania działań na rzecz bezpieczeństwa gejów i lesbijek, edukacji antydyskryminacyjnej i antyprzemocowej w szkole, działania na rzecz wolności artystycznej czy utworzenia hostelu interwencyjnego dla osób będących w sytuacji kryzysowej.

Publicyści „Salonu dziennikarskiego” skupili się w swoich ocenach głównie na szkole i dzieciach. W deklaracji zapisano bowiem, że w warszawskich jednostkach edukacyjnych pojawią się konsultanci, którzy mają wspierać dzieci i młodzież o orientacji homoseksualnej oraz zwracać uwagę na wszelkie przejawy braku tolerancji ze strony rówieśników.

Tymczasem goście TVP Info zrównywali w swojej dyskusji postępującą laicyzację w zachodniej Europie, wywołaną m.in. skandalami pedofilskimi w kościele katolickim (np. we Francji czy Irlandii), które latami były ukrywane przez miejscowych biskupów oraz urzędników Watykanu, z orientacją homoseksualną i proponowanymi przez warszawski ratusz działaniami antydyskryminacyjnymi. W programie TVP Info padło nawet stwierdzenie wprost: wprowadzenie do szkół zasad opisanych w deklaracji Trzaskowskiego jest „promocją pedofilii”.

W TVP Info o „dziwakach” i „praniu mózgów”

- W każdej szkole ma być jedna osoba, która będzie wspierać LGTB, jak ustaliliśmy - zaczął dyskusję w studiu Jacek Karnowski. - LGBT - poprawili go goście. - No w każdym razie dziwaków - dopowiedział Jan Pospieszalski. Dalej Karnowski nazwał konsultantów w szkołach „rozsadnikami tej ideologii”. - Wasze dzieci, wasze wnuki będą poddane po prostu praniu mózgów - skierował do widzów.

Jan Pospieszalski zwrócił uwagę, że warszawska radna Agata Diduszko-Zyglewska ostatnio spotkała się z papieżem Franciszkiem i przekazała mu raport o pedofilii w polskim kościele katolickim. W Watykanie odbywał się szczyt o pedofilii katolickich duchownych z udziałem papieża. - Jednocześnie propaguje (Diduszko-Zyglewska - red.) najbardziej radykalny i agresywny program deprawacji, czyli molestowania naszych dzieci za publiczne pieniądze. (Także) promocji pedofilii, czyli promocji zachowań zaburzonych w imię jakichś specjalnych przywilejów dla osób zaburzonych - stwierdził Pospieszalski.

Pod pojęciem „promocja pedofilii” prowadzący „Warto rozmawiać” rozumiał edukację szkolną na temat różnych orientacji i zachowań seksualnych.

Głównym marzeniem homoseksualistów - według Macieja Pawlickiego - jest „poszerzanie liczby homoseksualistów” oraz „dzieci do dyspozycji”. - W interesie tak myślących homoseksualistów, wiem, że to nie jest większość, może nie wszyscy, jest to, żeby homoseksualistów było jak najwięcej - ocenił.

- (W ich interesie jest) żeby większość dzieci była do ich dyspozycji. Wiem z doświadczenia wielu ludzi, że homoseksualizm jest jak wampiryzm. To znaczy dziecko, młody chłopak czy młoda dziewczyna, która dozna takiego doświadczenia zbyt wcześnie albo dozna go w ogóle ma zaburzoną swoją seksualność. Krótko mówiąc, to jest rodzaj zawłaszczania bezbronnych dzieci - zaznaczył Pawlicki.

- Lewica to wprowadziła na Zachodzie, to wiemy. Ale mamy w Polsce władze centralne i mamy oczekiwanie, że chrześcijanie - czy też ludzie zdrowego rozsądku - będą przez kogoś chronieni. Wydaje się nasze dzieci na łup. Bo kim będą ci aktywiści, no kim będą ci aktywiści? - podsycał Jacek Karnowski. - No wiadomo, kim będą, no. I wiadomo, co będą robili, no - sam sobie odpowiedział.

Prowadzący podkreślał, iż „badania pokazują, że promocja czy przekaz proponowany przez lewicę wpływa na zaburzenie tożsamości u dużej grupy młodzieży”. - To nie jest tylko coś, co ujawnia coś, co istnieje, ale też wpływa na tych ludzi - stwierdził Karnowski.

- Bo o to chodzi w tej operacji socjotechnicznej, żeby najpierw zaburzyć tożsamość, a potem starać się ją zbudować od nowa. Nie jest to nic nowego - komentował Andrzej Rafał Potocki, publicysta „Sieci”. - Warszawa jest poletkiem doświadczalnym dla tych eksperymentów LGTB, które na Zachodzie pokazały, że jest to bardzo skuteczna metoda osłabiania siły kościoła i siły wiary u ludzi pod pozorem niesienia pseudo-wolności i w konsekwencji demolować rodzinę. Jeśli strona, która się temu sprzeciwia nie zareaguje lub zareaguje zbyt słabo tę walkę jak na Zachodzie można będzie przegrać - dodał.

TVP Info: „pedofile w kościele to homoseksualiści”

Publicyści komentowali także przewrócenie i zniszczenie pomnika ks. Henryka Jankowskiego w Gdańsku. Jankowski jest oskarżany o czyny, które mogą mieć charakter pedofilski - w grudniu ub.r. „Duży Format” opublikował dobrze udokumentowany reportaż z zarzutami wobec zmarłego duchownego oraz jego ówczesnych przełożonych, którzy rzekomo wiedzieli o sprawie.

- Postaci historyczne mają swoje cienie i swoje wielkie strony. Ważne, żeby cienie nie były fałszywymi cieniami. Trzeba zbadać, czy rzeczywiście zarzuty pedofilii wobec ks. Jankowskiego są prawdziwe czy nie - ocenił Wiktor Świetlik. - Czy to homoseksualizm na przykład, bo to też jest takie - wtrącił prowadzący. - No tak - zgodził się dyrektor PRIII. - Jeśli chodzi o pedofilię w kościele to trzeba to wyświetlać, badać i pokazywać, ponieważ jest to w ogromnej mierze - wedle badań w 80 proc. - konsekwencja przeniknięcia niezgodnie z zaleceniami kościoła homoseksualistów do stanu kapłańskiego. To są w ogromnej części homoseksualiści - podsumował Maciej Pawlicki.

Według danych Nielsen Audience Measurement w styczniu br. średnia widownia minutowa TVP Info wynosiła 255 191 widzów (3 proc. mniej niż rok wcześniej), a udział stacji w rynku oglądalności - 3,53 proc.

Dołącz do dyskusji: W TVP Info o homoseksualistach: pedofile, zaburzone dziwaki, wampiry polujące na dzieci

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Markefer
Jeśli człowiek skreśla innego człowieka tylko ze względu na jego inny pociąg seksualny, to ten człowiek jest skreślony u mnie. TVPiS - spadajcie na drzewo.
odpowiedź
User
-
Logotyp Nowej Areny Programowej jest ZA PODOBNE do logotypu francuskiej wytwórni filmowej Gaumont!!!
odpowiedź
User
Bez zartow
No sorry mamy szanowac pedofolow albo innych zbokow???
odpowiedź