SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dwa nowe programy w TVP Info. Zmiany w ramówce stacji

Od 23 czerwca TVP Info pokaże dwa nowe programy. Jeden poprowadzi Marcin Kowalski, drugi Witold Tabaka. Nastąpi też zmiana w porze emisji trzech audycji. 
 

Marcin Kowalski, fot. screen z TVP InfoMarcin Kowalski, fot. screen z TVP Info

Od niedzieli 23 czerwca na antenie TVP Info pojawią się dwie nowe propozycje. Pierwsza o roboczym tytule „Info Biznes” ma dotyczyć spraw gospodarczych. - Program będzie emitowany na antenie TVP Info w niedziele o 18.30, a jego gospodarzem będzie redaktor Marcin Kowalski. Informację o oficjalnym tytule programu przekażemy w najbliższym czasie - informuje Wirtualnemedia.pl dział komunikacji korporacyjnej TVP. 

Aktualnie w tym paśmie emitowany jest „Serwis Info Wieczór weekend”.

Programy Witolda Tabaki oraz Marcina Kowalskiego

Tego dnia zadebiutuje także nowy format „Sprawdzam”. - Cykl „Sprawdzam” będzie emitowany w niedziele o 17.30 (od 23 czerwca) i poprowadzi go Witold Tabaka - dodaje TVP. Obecnie w tym paśmie nie ma stałej propozycji, wcześniej pokazywano „Młodzież kontra”.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Nastąpią też pewne przesunięcia w ramówce TVP Info. Program Marka Czyża „Bez retuszu” zmieni porę nadawania. - Od 10 czerwca program „Bez retuszu” będzie emitowany w poniedziałki o 20.20 - przekazał nam publiczny nadawca. Do tej pory audycja pojawiała się w niedziele o godzinie 20.00.

Zmiany w ramówce

Przeniesione zostaną również formaty "Rozmowy niesymetryczne" Doroty Wysockiej-Schnepf oraz "Rozmowy (nie)wygodne" Mariusz Szczygła. Dotychczas emitowane były w sobotę na przemian co tydzień o godzinie 17.30. - Od 15 czerwca "Rozmowy niesymetryczne" oraz "Rozmowy (nie)wygodne" będą nadawane w niedziele o 20.00 - informuje TVP.

Czytaj także: Zwolnienia w TVP Lublin

Jak podawaliśmy w lutym br., do grona prowadzących pasma informacyjne w TVP Info dołączył Marcin Kowalski. Ze stacją był już związany w latach 2014-16. Od końca grudnia ub.r. w Telewizji Polskiej pracuje Witold Tabaka, który wcześniej występował na Woronicza w latach 2007-2016.

Dołącz do dyskusji: Dwa nowe programy w TVP Info. Zmiany w ramówce stacji

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Karol
Od samego mieszania herbata nie stanie się słodsza. Może przeanalizujcie co jest nie tak na tle pozostałych stacji informacyjnych.
odpowiedź
User
Kinga
Czy cykl Sprawdzam ma dotyczyć 100 obietnic w 100 dni Donalda Tuska?
odpowiedź
User
Kolaborant
Zawsze jak widzę panią Wysocką-Schnrpf to mam wrażenie że patrzy z pogardą na widza i traktuje go za prowincjonalny plebs. To moja subiektywna ocena
odpowiedź