SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Twitter będzie pokazywać urywki z transmisji Eurosportu z Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020

Eurosport, oficjalny nadawca Igrzysk Olimpijskich w Tokio będzie współpracować z Twitterem w zakresie publikacji treści pochodzących z wydarzenia. Na profilach twitterowych kanału w 16 krajach - w tym w Polsce - umieszczane będą w czasie rzeczywistym skróty najważniejszych wydarzeń z igrzysk.

Partnerstwo Eurosportu (Discovery International) z Twitterem będzie dotyczyło publikowania w czasie rzeczywistym materiałów wideo z igrzysk olimpijskich w Tokio. Użytkownicy Twittera - również w Polsce - otrzymają dostęp do wideo z najlepszymi momentami z transmisji oraz klipów, obejmujących najważniejsze i najbardziej emocjonujące wydarzenia Igrzysk Olimpijskich. Na profilu twitterowym Eurosportu będzie też transmitowana ceremonia otwarcia i zamknięcia Igrzysk.

Discovery i Eurosport będą też oferować oficjalnym sponsorom Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego specjalne formaty reklamowe, które pozwolą ich partnerom na wypromowanie swoich marki na wydarzeniu. Za publikację materiałów promocyjnych będzie odpowiedzialny zespół zarządzający oficjalnymi kontami twitterowymi Eurosportu. Z kolei sprzedażą rozwiązań sponsoringowych zajmą się zespoły Discovery, Eurosportu i Twittera.

- Użytkownicy Twittera korzystają z tej platformy, aby mieć dostęp do informacji i o nich dyskutować. Igrzyska olimpijskie to najważniejsza impreza sportowa 2020 roku, dlatego bardzo cieszy nas możliwość zaoferowania fanom w Europie skrótów najważniejszych wydarzeń w czasie rzeczywistym, a także relacji na żywo z ceremonii otwarcia i zamknięcia igrzysk. To będzie doskonałe źródło konwersacji, które rozpalą Twittera - skomentował Kay Madati, global vicepresident and head of content partnerships w Twitterze.

Materiały z Twittera będą także łączyć ze stroną eurosport.pl, aplikacją Eurosportu oraz Eurosport Playerem, gdzie dostępnych będzie 3500 godzin relacji na żywo w jakości 4K ultra-high definition.

– Partnerstwo daje nam wielkie możliwości łączenia marek z najważniejszą imprezą sportową roku oraz ogromną i bardzo aktywną grupą użytkowników Twittera. Ta współpraca jest kolejnym dowodem, że Discovery i Eurosport są jedynymi firmami, które mogą zaoferować partnerom biznesowym dotarcie do milionów zaangażowanych fanów igrzysk olimpijskich w Europie – uważa Mike Rich, head of sports marketing solutions w Discovery.

Partnerstwo z Twitterem będzie obowiązywać w takich krajach jak: Polska, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Grecja, Holandia, Irlandia, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy. W Wielkiej Brytanii klipy będą publikowane z trzygodzinnym opóźnieniem w związku z obowiązującą umową sublicencyjną.

Z kolei ceremonie otwarcia i zamknięcia igrzysk będą transmitowane w: Polsce, Austrii, Belgii, Czechach, Irlandii, Niemczech, Norwegii, Portugalii i Szwecji

Eurosport będzie jedyną platformą, na której kibice będą mogli obejrzeć każdą minutę transmisji z każdej dyscypliny z udziałem wszystkich sportowców, na żywo i na żądanie na każdym urządzeniu – w telewizji, mediach społecznościowych, na stronie internetowej, na urządzeniach mobilnych, komputerach i za pośrednictwem connected TV.

Dołącz do dyskusji: Twitter będzie pokazywać urywki z transmisji Eurosportu z Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl