SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Twoje Imperium" ma dziecko

"Twoje Imperium" będzie ukazywało również w Czechach

Dzisiaj na rynek czeski wchodzi "Pestrý svět" (Kolorowy Świat). To czeska edycja tygodnika Twoje Imperium i jednocześnie drugi (po czeskiej i rosyjskiej edycji "Chwili dla Ciebie") tytuł polskiego oddziału Wydawnictwa Bauer, który doczekał się potomstwa poza granicami kraju.

Kolorowy Świat ma 32 strony i drukowany jest w nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy. Zawiera dużo aktualności i rozrywki w formie krzyżówek z wieloma atrakcyjnymi nagrodami.

Czasopismo nie skupia się wyłącznie na wydarzeniach ze świata. Głównymi tematami czasopisma są aktualne informacje ze świata gwiazd: międzynarodowych i rodzimych, ciekawe wiadomości z zakresu zdrowia, mody, kosmetyków, przepisów, jak i fachowe porady z dużym wyborem tematów, aktualne, najczęściej poruszane problemy. Grupą celową są osoby w wieku od 25 lat , przede wszystkim kobiety (70%), ale i również mężczyźni (30%).

"Twoje Imperium" odnotowuje bardzo wysoka dynamikę wzrostu wśród tygodników kobiecych. Sprzedaż egzemplarzowa wzrosła o w tym roku o 15 % (I-VI 2004 vs I-VI 2003) i wyniosła średnio 398 tysięcy egzemplarzy (ZKDP, rozpowszechnianie płatne, styczeń - maj 2004).
Przychody reklamowe wzrosły o 93% (I-VI 2004 vs I-VI 2003, Expert Monitor).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Twoje Imperium" ma dziecko

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl