SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tydzień z Benedyktem XVI w Gazecie Krakowskiej

'Gazeta Krakowska' od poniedziałku 22 maja rozpoczęła cykl dodatków specjalnych pod hasłem "Tydzień z Benedyktem XVI", poświęconych wizycie papieża Benedykta XVI w Polsce. 

Wszystkie wyjątkowe dodatki dołączane są bezpłatnie do całego nakładu gazety.

"Do tygodnia papieskiego przygotowywaliśmy się od dawna - Andrzej Wojdyło, Dyrektor ds. Promocji i Sprzedaży i Regionów - spodziewaliśmy się na naszym terenie dużego zainteresowania wizytą Ojca Świętego. Nasze specjalne wydawnictwa opracowaliśmy nie tylko z myślą o stałych czytelnikach Gazety Krakowskiej, ale kierujemy je także do wszystkich pielgrzymów odwiedzających w tym czasie  Małopolskę”.

W poniedziałek 22 maja czytelnicy otrzymali plakat z wizerunkiem Benedykta XVI dla  udekorowania okien podczas pielgrzymki.

W środę 24 maja do Gazety Krakowskiej zostanie dołączone albumowe wydawnictwo zrealizowane przez cała grupę Polskapresse pt. „Benedykt XVI w ojczyźnie Jana Pawła II”.

W czwartek 25 maja zostanie dodany film "Myśl i pamięć", dokumentujący najważniejsze momenty z życia papieża.

W piątek 26 maja przygotowany został "Przewodnik Pielgrzyma" z najważniejszymi i użytecznymi informacjami dla uczestników mszy papieskich w Małopolsce.

W sobotę 27 maja z Gazetą Krakowską będzie można otrzymać modlitewnik, wydany przez Wydawnictwo Św. Stanisława, przygotowany specjalnie na niedzielną mszę świętą na krakowskich Błoniach.

Tydzień z Benedyktem XVI zakończy specjalne wydanie Gazety Krakowskiej w poniedziałek 29 maja. Będzie to przygotowany przez dziennikarzy Gazety Krakowskiej albumowy fotoreportaż z całej pielgrzymki Ojca Świętego w Małopolsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tydzień z Benedyktem XVI w Gazecie Krakowskiej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl