SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tygodnik "100 rad" Bauera z nową makietą i rubrykami

Od czwartku, 25 lipca br. na rynku ukaże się nowe, zmienione wydanie tygodnika "100 rad" (Wydawnictwo Bauer), przeznaczonego dla kobiet 50 plus. Pojawią się w nim nowe działy, zmianie uległa także makieta.

Article

W odświeżonej formule pisma pojawi się rubryka „Jak walczyć o swoje i radzić sobie z bezdusznymi przepisami”, która zastąpi cykl „Z nami nie dasz się truć, oszukać, naciągać”. Dział będzie się skupiać na takich kwestiach jak porady dla czytelniczek w kwestii dochodzenia swoich praw w urzędzie czy u lekarza, obrony przed oszustami i naciągaczami i skupi się na tym, jak oraz gdzie można szukać bezpłatnej pomocy.

Z kolei w dziale „Psychologia” pojawiła się rubryka „Prawdziwe problemy kobiet 50+”, w której zostanie opisana historia czytelniczki, na podstawie której rad udzieli psycholog. Natomiast dział „By żyło się łatwiej” skupi proste techniki psychologiczne, które pomogą dojrzałym kobietom w codziennym życiu.

W rubryce „Zioła wokół nas” będzie można znaleźć więcej przydatnych informacji, dotyczących kuracji ziołowych na różnego typu schorzenia.

Nowością są porady konsumenckie, które pomogą w podejmowaniu świadomych decyzji w zakupach: skupiają się na tym, jaki skład powinny mieć zdrowe produkty, jak nie dać się oszukać przez marketingowe triki stosowane przez producentów i jak wybrać spośród podobnych do siebie produktów ten, który jest lepszy dla klientki.

Zmieniona makieta pisma

Odświeżona została również makieta pisma, w której pojawiło się więcej światła, powiększono zdjęcia w wybranych działach oraz uproszczono poruszanie się po tygodniku podczas czytania.

Zmiany są promowane w ogólnopolskiej kampanii reklamowej, która obejmuje telewizję (stacje TVP, TVN, Polsat, kanały tematyczne) oraz prasę.

Cena pisma nadal wynosi 1,59 zł, a nakład tego numeru liczy 350 tys. egzemplarzy. Objętość i format pozostały niezmienione.

Za kreację spotu reklamowego odpowiada Digit-Art, a za zakup mediów - dom mediowy Wavemaker.

Wydawnictwo Bauer w ub.r. zanotowało spadek wpływów sprzedażowych o 6,2 proc. do 464,33 mln zł, natomiast jego zysk netto zmalał ze 119,8 do 94,39 mln zł. Firma wydała 19,5 mln zł na aktualizacji wartości aktywów niefinansowych, toczyły się wobec niej działania prawne na łączną kwotę 7,75 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tygodnik "100 rad" Bauera z nową makietą i rubrykami

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gaba
Makieta ha, ha, ha!!!:)))
1 0
odpowiedź