SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tyskie Puzzle

Rozpoczął się cykl eventów pod hasłem "Na urodziny Tyskiego!"

Od 20 sierpnia w kilkuset pubach w całej Polsce trwa cykl eventów pod hasłem "Na urodziny Tyskiego!". Główną atrakcją programu jest układanie największych na świecie - składających się sponad 140 tys. elementów Tyskich Puzzli, których motyw przewodni nawiązuje do 375 lat historii i tradycji Tyskich Browarów Książęcych. Projekt akcji i kreację przygotowała agencja marketing services TEQUILAPolska. Organizacją i obsługą imprez zajmuje się SALES LINK.

Podczas weekendowych eventów w pubach za zakup piwa Tyskie konsumenci otrzymują elementy puzzli do ułożenia. Motywem przewodnim puzzli jest panorama Browaru z przełomu XIX i XX wieku odzwierciedlająca zabudowę, która w większej części zachowała się do dzisiaj. Obraz został uszczegółowiony o elementy, dla których narysowania podstawą były oryginalne historyczne fotografie i ryciny. Plansza jest odręcznie stworzoną grafiką. Składa się z 375 pól (nawiązanie do Jubileuszu). Każde z tych pól podzielone jest na 375 mniejszych puzzli i te właśnie mniejsze pola układane są w pubach. Do układania puzzli służy specjalna rama umocowana na brandowanej sztaludze. W pubach znajduje się także reprodukcja całego obrazu  - plansza przedstawiający panoramę Browaru. W sumie plansza składa się aż z 140.625 elementów.
Eventy prowadzone są przez zespoły promotorów i hostess SALES LINK, którzy zajmują się układaniem części puzzli przy sztaludze, koordynują całą zabawę i zachęcają do udziału zgromadzonych w pubie gości. Podczas jubileuszowego eventu za zakup piwa Tyskie konsumenci mogą otrzymać replikę mapy świata z XVII w (mapa powstała zaledwie 18 lat po powstaniu Browarów) z panoramą Browaru w Tychach na odwrocie, wziąć udział w konkursach i grach, w których do wygrania jest m.in. beczka piwa. Po zakończeniu zabawy właściciele lokali otrzymują okolicznościowe certyfikaty. Panorama Browaru układana z Tyskich Puzzli będzie eksponowana na finałowej Tyskiej Biesiadzie w Chorzowie w dniach 17-19 września. O eventach "Na urodziny Tyskiego!" komunikują materiały POS w pubach - plakaty, ulotki, standy oraz potykacze przed lokalami w dniu imprezy.
Celem akcji jest stworzenie cyklu okolicznościowych imprez w pubach, które wpiszą się w klimat obchodów jubileuszu 375 lat Tyskich Browarów Książęcych. Przekonanie  konsumentów o udziale w wyjątkowym wydarzeniu - w obchodach jubileuszu piwa Tyskie i układaniu największych puzzli świata.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tyskie Puzzle

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl