SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Tytka Charytatywna" - prof. Jerzy Bralczyk i Krystyna Czubówna w kampanii Caritas Polska (wideo)

W telewizji i radiu ruszyła przedświąteczna akcja Caritas w Polsce pod nazwą "Tytka Charytatywna", w ramach której można pomóc osobom potrzebującym. W akcję zaangażowali się Krystyna Czubówna i prof. Jerzy Bralczyk.

Article

Tytułowa "tytka" to w gwarze poznańskiej papierowa torba. Akcja realizowana jest w różnych regionach Polski, gdzie przyjęła swoje lokalne nazewnictwo, np. Tutka, Torba, Siatka.

Ten językowy koncept stanął w centrum kampanii promującej akcję. Zaangażował się w nią prof. Jerzy Bralczyk, który wyjaśnia, że to nie nazwa akcji jest najważniejsza. Akcję wsparła także Krystyna Czubówna, która użyczyła swojego głosu do nagrania spotu telewizyjnego i radiowego.

W ramach akcji Caritas Archidiecezji Poznańskiej rozprowadzi w całej Polsce ponad 120 000 tytek. Można je wypełnić samodzielnie produktami spożywczymi lub chemicznymi (pakowanymi osobno). Dostępne będą także elektroniczne opcje wsparcia akcji: poprzez wysłanie SMS-a o treści "Tytka" pod nr 72052 (koszt 2,46 zł z VAT) lub zapakowanie wirtualnej tytki na tytkacharytatywna.pl.

Kampania potrwa do końca br. Spoty będą emitowane w Telewizji Polskiej i Polskim Radiu.

Twórcą kampanii jest Caritas Polska we współpracy z Caritas Archidiecezji Poznańskiej. Spoty radiowe i telewizyjne zostały wyprodukowane przez dom produkcyjny Oversee Łukasz Dolata i wyreżyserowane przez Mateusza Pleskacza. Postprodukcją obrazu zajęło się Alchemiq Studio, a nagrania Krystyny Czubówny zrealizowało RPM Studio.

Dołącz do dyskusji: "Tytka Charytatywna" - prof. Jerzy Bralczyk i Krystyna Czubówna w kampanii Caritas Polska (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl