SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Uber z nową usługą współdzielenia przejazdu przez pasażerów

Platforma Uber wystartowała z nową usługą w Polsce - UberX Share, która łączy pasażerów jadących w tym samym kierunku. Plusami rozwiązania mają być niższe ceny przejazdu, mniej spalin i korków.

UberX Share sprawia, że w tym samym czasie jednym samochodem może podróżować większa liczba pasażerów. Pozwala to każdemu z nich zaoszczędzić pieniądze. Niezależnie od tego czy użytkownik w trakcie swojej podróży zostanie dopasowany do innego pasażera, czy nie, już za sam wybór opcji UberX Share otrzymuje niższą cenę. W przypadku dopasowania, opłata może być nawet do 30 proc. niższa porównaniu do przejazdu UberX na tej samej trasie. 
 
Gdy kierowca zaakceptuje przejazd w ramach nowej usługi Ubera, aplikacja wyszuka sposoby aby mógł zabrać większą liczbę pasażerów, co oznacza większe możliwości zarobkowe. Tak, jak w przypadku pozostałych produktów dostępnych w aplikacji, mogą oni otrzymywać napiwki po zakończonym przejeździe.  
 
Stolica Polski to jedno z sześciu miast w Europie, w których platforma zdecydowała się wprowadzić usługę UberX Share.

Zobacz: Uber będzie woził pasażerów spod ważnego dworca w Warszawie 
 
Jak skorzystać z UberX Share?
 
Żeby skorzystać z możliwości łączonego przejazdu, należy uruchomić aplikację Uber, wprowadzić adres miejsca docelowego, a następnie przewinąć listę dostępnych opcji w dół, gdzie znajduje się opcja “UberX Share”. 
 
Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wszystkim pasażerom, produkt UberX Share można zamówić wyłącznie gdy jest się jedynym pasażerem zamawiającym przejazd. Osobom chcącym zamówić przejazd dla dwóch lub większej liczby osób rekomendowane są inne produkty np. UberX, Uber Comfort, Uber Green czy Uber XL.

Dołącz do dyskusji: Uber z nową usługą współdzielenia przejazdu przez pasażerów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl