SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Udostępnienie programu Teleskop w wersji online

Dobiegają końca prace nad nową wersją programu Teleskop, dostępną poprzez przeglądarkę internetową, która zastąpi obecną aplikację.

Najważniejszą zaletą Teleskop online jest łatwiejszy dostęp do danych o nakładach i rozpowszechnianiu prasy, bez wymaganej uprzednio instalacji programu i aktualizacji bazy.

Oprogramowanie udostępniliśmy w pierwszej kolejności wydawcom dzienników, aby mogli złożyć deklaracje za styczeń i luty br. Pozostałe funkcje programu są obecnie w fazie testów. Przekazanie pełnej wersji, umożliwiającej analizę danych nastąpi z początkiem kwietnia tj. po wpłynięciu wszystkich deklaracji za styczeń i luty br. Przypominamy, że Zarząd przedłużył do końca marca termin składania deklaracji dla dzienników w związku z koniecznością dostosowania programu do wprowadzonego przez grudniowy Zjazd formatu danych - podano  w komunikacie.

Do czasu uruchomienia nowej wersji można korzystać z obecnej aplikacji, która umożliwia wykonywanie raportów za okres do 31 grudnia 2005 r.

W celu prezentacji możliwości programu Teleskop online Biuro Związku zorganizowało cykl szkoleń. Na spotkania w lutym i marcu zaproszono wydawców dzienników i czasopism. Prezentacje dla pozostałych członków Związku, w tym przedstawicieli agencji reklamowych, zaplanowane są na kwiecień.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Udostępnienie programu Teleskop w wersji online

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl