SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ugaś pragnienie przygody

Pod tym hasłem ruszył nowy program sponsoringowy Żywca o nazwie "Zdobywcy"

Początek to trwającą obecnie teaserowa kampania w prasie codziennej, tygodnikach opinii, radio oraz w Internecie. Celem tego etapu promocji programu jest zebranie jak największej ilości zgłoszeń od potencjalnych uczestników.

- Nie stawiamy im żadnych barier - zgłosić może się każda pełnoletnia osoba. Wystarczy tylko wypełnić formularz dostępny w dniach 30.04-05.05 w Gazecie Wyborczej, a także na www.zdobywcy.com.pl oraz tegorocznych Juwenaliach.

Co dalej? Wybrane osoby wezmą udział w specjalnych obozach selekcyjnych, które odbędą się w nieodkrytych i fascynujących miejscach w Polsce. Drużynowo rywalizować będą o główną nagrodę - wyprawę śladami polskich odkrywców do Peru - informuje Sebastian Urlik z Zespołu Marketingu Marki Żywiec.

Kim są Zdobywcy? To wielcy Polacy, którzy wierni swoim marzeniom i wizjom zapisywali kolejne rozdziały historii światowych odkryć. Jak trudne stawiali przed sobą wyzwania przekonają się wszyscy ci, którzy zdecydują się wyruszyć ich śladami. Pod różnymi szerokościami geograficznymi będą tropić największe osiągnięcia polskich Zdobywców i przemierzać pioniersko wytyczone przez nich szlaki.

Przez program "Zdobywcy" chcemy ukazać Polakom historyczne dokonania ich rodaków - odkrywców, podróżników i badaczy, jednym słowem ludzi, z których możemy być dumni. Ambicją programu "Zdobywcy" jest jednocześnie promowanie określonej filozofii życia - aktywnego, pełnego marzeń i chęci ich realizacji. Odkryjemy na nowo i pokażemy ciekawe miejsca w Polsce i na świecie - informuje "Żywiec".

Więcej informacji na nowym serwisie Żywca www.zywiec.com.pl w podserwisie Zdobywcy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ugaś pragnienie przygody

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl