SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ukazał się magazyn poświęcony Skandynawii

Wydawnictwo Prywatne Centrum Informacji Turystycznej Tramp w kwietniu br. wprowadziło na rynek dwumiesięcznik "Zew Północy" poświęcony Skandynawii. Pismo jest rozwinięciem zawieszonego w styczniu bezpłatnego magazynu "Bałtyckie Podróże", który był dostępny m.in. na promach Polferries.

W dwumiesięczniku znaleźć można informacje turystyczne dotyczące Skandynawii, a także teksty poświęcone przyrodzie, historii, kulturze, gospodarce i komunikacji tego regionu Euorpy oraz współpracy polsko-skandynawskiej. Redaktorem naczelnym magazynu jest Marcin Jakubowski, właściciel PCIT Tramp.

"Zew Północy" ukazał się w formacie 210 mm na 280 mm i liczy 52 strony. Cena pisma to 6,90 zł, a jego nakład zależnie od pory roku wahać się będzie między 6 a 8 tys. egz. Tytuł sprzedawany jest w salonach Empik, w wybranych punktach dystrybucji sieci Ruchu i Kolportera oraz w prenumeracie.

Pismo promowane będzie w serwisach internetowych dotyczących Skandynawii, w niektórych magazynach turystycznych, a także w przewodnikach wydawanych przez PCIT Tramp. Działania promocyjne obejmują również m.in. patronaty medialne oraz wysyłkę tytułu do firm i instytucji związanych ze Skandynawią.

PCIT Tramp jest jedynym polskim wydawcą z dziedziny turystyki, wyspecjalizowanym w tematyce skandynawskiej. Działa w Szczecinie od 1999 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ukazał się magazyn poświęcony Skandynawii

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl