SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

United PR najlepsza w sieci UPS

Agencja United PR uzyskała w podsumowaniu pokrycia medialnego UPS za rok 2005 najlepszy wynik spośród wszystkich kluczowych rynków na świecie.

Jednocześnie, w czerwcu br., United PR została wybrana najlepszą agencją, pracującą dla UPS na kontynencie europejskim - podano w komunikacie.

Ocenę pokrycia medialnego UPS (tzw. globalną Analizę Medialną) wykonuje instytut badawczy Echo Research Inc. z Nowego Jorku. W podsumowaniu efektów medialnych za rok 2005 uwzględniono 16 kluczowych krajów i regionów z całego świata, w których UPS prowadzi działania PR (Benelux, Brazylia, Chiny, Francja, Hongkong, Japonia, Kanada, Meksyk, Niemcy, Polska, Singapur, Stany Zjednoczone, Tajwan, Wielka Brytania, Włochy). Pod względem liczby pozytywnych publikacji („favorable”) Polska zajęła 1. miejsce, wyprzedzając wszystkie inne kraje, natomiast biorąc pod uwagę ogólną ocenę publikacji („rating”), Polska uplasowała się na 2. pozycji, pozwalając zdystansować się jedynie Chinom. Ponadto, w 2005 roku w Polsce ukazało się dwukrotnie więcej publikacji na temat UPS niż w 2004.

United PR otrzymała także na początku czerwca br. tytuł najlepszej spośród 16 agencji, obsługujących firmę UPS w Europie. Wyróżnienie to, przyznane przez europejską centralę UPS w Brukseli, wiąże się z opracowaniem i realizacją komunikacji medialnej, dotyczącej procesu integracji firm UPS i Messenger Service Stolica S.A. Proces ten rozpoczął się w kwietniu 2005 roku, a w połowie maja tego roku zaprezentowane zostało nowe, zintegrowane portfolio usług obu firm, połączonych pod szyldem UPS. Fakt ten zyskał duże zainteresowanie dziennikarzy, które przełożyło się na ponadprzeciętne rezultaty medialne.

„Bardzo cieszy nas fakt, że efekty współpracy z wymagającym i profesjonalnym zarazem partnerem, jakim jest UPS, tu
w Polsce oraz w europejskiej centrali, zostały dostrzeżone na arenie międzynarodowej” – mówi Małgorzata Zaborowska, prezes United PR. „Znając klienta i rynek od ponad 6 lat oraz nieprzerwanie ucząc się nowych standardów i podejmując wyzwania, mamy nadzieję na owocną kontynuację współpracy, z korzyścią dla wizerunku UPS w polskich mediach.”

Stały zespół dwóch konsultantów United PR obsługuje UPS w Polsce w zakresie PR korporacyjnego i produktów/usług oraz CSR od 2000 roku. Europejska sieć PR UPS obejmuje 16 agencji, zajmujących się obsługą firmy w krajach Europy, a także w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Republice Południowej Afryki. Za koordynację działań PR dla UPS w Europie odpowiedzialna jest centrala firmy z siedzibą w Brukseli.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: United PR najlepsza w sieci UPS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl