SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II będzie dla KRRiT monitorował TVP i Polskie Radio

Krakowski Uniwersytet Papieski Jana Pawła II wygrał trzyczęściowy przetarg Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji dotyczący monitorowania wybranych stacji Telewizji Polskiej i Polskiego Radia. Za zlecenia zainkasuje 238 tys. zł.

Article

Przetarg dotyczył trzech zleceń obejmujących monitoring wybranych stacji mediów publicznych: TVP1 i TVP2 (KRRiT planowała wydać na to maksymalnie 100 tys. zł brutto), Trójki i Polskiego Radia 24 (90 tys. zł) oraz Radia RDC, Radia Merkury (zmieniającego właśnie nazwę na Radio Poznań), Radio Katowice i Radio Łódź (170 tys. zł brutto). Kryteriami oceny ofert były cena (40 proc. znaczenia) i jakość (60 proc.).

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II złożył oferty na wszystkie zlecenia. W tej dotyczącej monitoringu TVP1 i TVP2 zaproponował cenę wynoszącą 79,95 tys. zł, dostał 93,7 pkt (40 za cenę 53,7 za jakość). Ofercie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (z ceną 89,79 tys. zł) przyznano 54,4 pkt, a oferta Kantar Millward Brown została odrzucona z powodu zbyt wysokiej ceny (121,89 tys. zł).

W ofercie na monitoring Trójki i Polskiego Radia 24 Uniwersytet Papieski Jana Pawła II zaproponował 78,82 tys. zł, otrzymał 94,84 pkt (40 za cenę, 54,84 za jakość). Zgłoszenie Kantar Millward Brown odrzucono, bo opiewało na 170,97 tys. zł.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II był jedynym zainteresowanym realizacją trzeciego zlecenia z przetargu. Z ofertą wycenioną na 79,95 tys. zł uzyskał 95,16 pkt (40 za cenę, 55,16 za jakość).

Monitoring będzie obejmował tygodniowe programy wskazanych stacji Telewizji Polskiej i Polskiego Radia z całego br. Na analizę treści z pierwszego półrocza ma zostać poświęcone do 60 dni, a na analizę tych z trzeciego i czwartego kwartału - maksymalnie po 45 dni.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II będzie dla KRRiT monitorował TVP i Polskie Radio

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kamil
I bardzo dobrze!
12 23
odpowiedź
User
Aspen
Czekamy na info o tym, że w podanej przez oblata cenie nie udało się zrealizować kontraktu, więc powiększono wycenę do ceny rynkowej, zaoferowanej przez odrzuconego oferenta (KMB).
30 10
odpowiedź
User
Oskar
To jeszcze Białoruś, czy już Iran?
27 11
odpowiedź
User
ciekawy
Kto to będzie monitorował? Studenci? Wykładowcy po godzinach?
22 10
odpowiedź
User
gość
To jeszcze Białoruś, czy już Iran?

Białoruś , zielone narodowe patriotyczne ludziki jak wiemy dążą do standardów wschodnich okraszonych katolicyzmem, patriotyzmem - takie nowe opakowanie starego g.....a
18 10
odpowiedź