SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Urszula Kupraszewicz w zarządzie Infor PL

Urszula Kupraszewicz od stycznia dołączyła do zarządu spółki Infor PL SA. Prezesem spółki jest Ewa Świstuniuk, ale od teraz zarząd jest dwuosobowy.

Urszula Kupraszewicz, fot. mat. pras. Article

Urszula Kupraszewicz w Grupie Infor będzie odpowiadać za obszary marketingu i sprzedaży. Posiada wieloletnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży w firmach międzynarodowych. W ostatnich latach zarządzała pionem komunikacji marketingowej w Kaufland Polska Markety. Wcześniej była odpowiedzialna za marketing części detalicznej Banku Citi Handlowy. W swojej karierze zawodowej piastowała też kierownicze stanowiska m.in. w Mastercard oraz Sodexo Polska. Jest absolwentką Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej (International MBA), studiów podyplomowych Master of Management SWPS. Posiada dyplom Advanced Certificate in Marketing (CIM).

Prezesem Infor PL jest Ewa Świstuniuk, która zastąpiła na tym stanowisku Ryszarda Pieńkowskiego w lutym 2020 r. Ryszard Pieńkowski - właściciel i założyciel INFOR-u – przeszedł do rady nadzorczej spółki.

Ewa Świstuniuk jest jednocześnie prezesem zarządu spółki Infor Biznes, wydawcy „Dziennika Gazety Prawnej”.

W skład Grupy Infor wchodzą spółka Infor PL S.A. oraz spółki zależne: Infor Biznes i spółka technologiczna Infor IT.

W 2019 r. Infor Biznes, wydawca m.in. „Dziennika Gazety Prawnej”, osiągnął wzrost przychodów sprzedażowych o 0,9 proc. do 60 mln zł, a przy spadku kosztów rodzajowych o 2,1 proc. wynik netto firmy poszedł w górę z 2,04 mln zł straty do 4,55 mln zł zysku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Urszula Kupraszewicz w zarządzie Infor PL

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ghklo
ghgh
0 0
odpowiedź
User
fffff
Rzuciłem pracę w Shoprite i teraz zarabiam 30-72h ... jak? Pracuję w sieci! Moja praca tak naprawdę mnie nie satysfakcjonowała, więc zdecydowałem się zaryzykować? na coś nowego… po 4 latach tak trudno było przerwać moją codzienną pracę, tyle że teraz nie mogłem być bardziej radosny.
0 0
odpowiedź
User
Ł.
w tej branży nic nie jest stałe
0 0
odpowiedź