SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Urszula Żurek-Kucharska w Solski BM

Do zespołu agencji Solski Burson-Marsteller dołączyła Urszula Żurek-Kucharska, gdzie objęła stanowisko senior associate. Jest odpowiedzialna za działania w obszarze public affairs i public relations, w tym w sektorze energetycznym.

Urszula Żurek-Kucharska

Urszula Żurek-Kucharska

Przez pięć lat pracowała w Biurze Spraw Międzynarodowych Kancelarii Sejmu R.P., zajmując się współpracą Sejmu z innymi parlamentami narodowymi. Ponadto opracowywała raporty i analizy nt. unijnej i polskiej polityki energetycznej. Prawie rok spędziła na stażach we Francji, pracując w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Republiki Francuskiej i w Prefekturze Alp Nadmorskich w Nicei. Ma także za sobą staż w jednej z polskich agencji lobbingowych.

Licencjat uzyskała na Uniwersytecie w Rennes, a magisterium z nauk politycznych - na Uniwersytecie Panthéon-Assas w Paryżu. W 2008 r. uzyskała magisterium z europeistyki w College of Europe w Natolinie. W latach 2012-2013 była słuchaczką słynnej Ecole Nationale d’Administration w Strasburgu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Urszula Żurek-Kucharska w Solski BM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl