SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Valkea twórcą nowej linii kreatywnej Manufaktury

Na wszystkich nośnikach informacyjno-reklamowych łódzkiego centrum handlowego Manufaktura zaprezentowana została jej nowa identyfikacja wizualna. Autorem konceptu jest agencja marketingowa Valkea, która również odpowiada za copy wszystkich komunikatów.

Article

Inspiracją do stworzenia nowej kreacji był przede wszystkim street art – mocno zakorzeniony w popkulturze Łodzi, ale także idealnie oddający charakter łódzkiej Manufaktury – obiektu multifunkcjonalnego, centrum codziennego życia łodzian, miejsca, w którym przeszłość łączy się z nową energią.

Obecne na grafikach elementy betonowej faktury, rysunki zrobione sprayem, pomalowane farbą szablony nawiązujące do prac wykonanych na murach czy chodnikach jednoznacznie podkreślają przynależność Manufaktury do miejskiej tkanki i jej rolę w budowaniu lokalnej tożsamości.

Przygotowane przez Valkea copy towarzyszące oprawie graficznej ma przełamywać dotychczasowe schematy komunikacji centrum handlowego z klientem. Agencja postawiła na kreatywną grę słowną, zabawę znaczeniami i humor z przymrużeniem oka.  

Valkea jest odpowiedzialna za przygotowanie treści komunikatów oraz projektowanie w nowej linii kreatywnej wszystkich graficznych materiałów wykorzystywanych przez Manufakturę na nośnikach outdoorowych, w mediach prasowych i elektronicznych, a także we własnych kanałach komunikacji. Do nowej identyfikacji zostaną dostosowane także funkcjonujące już w centrum elementy brandingowe, jak Karta Podarunkowa czy Karta Łodzianina.     

 

Dołącz do dyskusji: Valkea twórcą nowej linii kreatywnej Manufaktury

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl