SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Veracomp dystrybutorem usług Plus GSM

Dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych Veracomp SA podpisał z Polkomtel SA, operatorem sieci Plus i Sami Swoi, umowę w zakresie dystrybucji usług telekomunikacyjnych na rynku polskim.

Na podstawie zawartego kontraktu Veracomp otrzymał status autoryzowanego Partnera Technologicznego, a tym samym uzyskał uprawnienia do sprzedaży usług głosowych GSM oraz przesyłu danych (GPRS) - mobilny dostęp do Internetu. Dystrybutor będzie proponował współpracę w zakresie sprzedaży usług telefonii komórkowej swoim partnerom handlowym – sklepom i salonom komputerowym oraz integratorom systemów informatycznych. Rynkiem docelowym oferty są przedsiębiorstwa z sektora MSP.

Dzięki umowie, sklepy komputerowe i integratorzy systemów mogą w szybki sposób uzyskać status autoryzowanego punktu sprzedaży sieci Plus, a tym samym rozszerzyć własną ofertę i zdobyć dodatkowe źródło przychodów. Dystrybutor zapewni im wsparcie handlowe i techniczne oraz materiały demonstracyjne. Sprzedaż usług będzie rozliczana na zasadzie prowizji. Aby rozpocząć współpracę, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (http://www.plusgsm.veracomp.pl), podpisać umowę z Veracomp oraz odbyć bezpłatne szkolenie produktowe.
 
Podpisanie umowy przełoży się też na szereg korzyści dla firm z sektora MSP. Zwiększy się liczba profesjonalnych punktów sprzedaży usług Plus GSM, a małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły zamawiać usługi telefonii komórkowej czy dostępu do internetu bezpośrednio u swojego dostawcy sprzętu komputerowego.

Podpisanie umowy z Polkomtelem jest kolejnym etapem rozwoju Veracomp w strategicznym dla dystrybutora obszarze rozwiązań telekomunikacyjnych. Spółka od lat specjalizuje się w dystrybucji produktów do budowy i zabezpieczania infrastruktur telekomunikacyjnych. W 2003 roku rozpoczęła dystrybucję usług transmisji głosu i danych. Obecnie jest dystrybutorem Telekomunikacji Polskiej i Netii.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Veracomp dystrybutorem usług Plus GSM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl