SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

“Vet Personel” - nowy magazyn dla weterynarzy

Wydawnictwo Elamed wprowadziło na rynek nowy kwartalnik “Vet Personel”. Czasopismo adresowane do osób biorących udział w leczeniu, opiece, rehabilitacji, oraz szkoleniu zwierząt.

“Vet Personel” - nowy magazyn dla weterynarzy

W magazynie znaleźć można teksty poświęcone asyście weterynaryjnej, pielęgnacji, rehabilitacji weterynaryjnej, zachowaniu i szkoleniu zwierząt, a także ich higienie i żywieniu. Redaktorem naczelnym kwartalnika jest Krystyna Kempa, do tej pory szefowa innych tytułów Elamedu (“Weterynarii w Praktyce" i "Weterynarii w Terenie”), od września 2011 roku manager pionu Elamed Zdrowie.

“Vet Personel” liczy 76 stron, ukazał się w nakładzie 3 tys. egz. Pismo dystrybuowane jest w płatnej prenumeracie, w formie direct mail do zakładów leczniczych dla zwierząt, uczelni wyższych, laboratoriów diagnostycznych, podczas targów, szkoleń i konferencji. Cena rocznej prenumeraty to 60 zł, a  dwuletniej -100 zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: “Vet Personel” - nowy magazyn dla weterynarzy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl