SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Viaplay z Onnetwork!

Firmy Onnetwork i Viaplay rozpoczęły współpracę przy redystrybucji kontentu wideo w internecie.

Paweł Gajdemski, Prezes Zarządu Onnetwork (po lewej) i Paweł Wilkowicz, Head of Sports/Szef redakcji sportowej Viaplay Group Poland sp. z o.o. (po prawej)Paweł Gajdemski, Prezes Zarządu Onnetwork (po lewej) i Paweł Wilkowicz, Head of Sports/Szef redakcji sportowej Viaplay Group Poland sp. z o.o. (po prawej)

Dzięki kooperacji materiały platformy streamingowej Viaplay, właściciela praw do transmisji w Polsce m.in. Formuły 1, Premier League, Bundesligi, gal KSW, darta, NHL, piłkarskiego Copa America i golfowego US Open, będą dostępne za pomocą platformy Onnetwork.

Oznacza to, że Wydawcy, którzy posiadają technologię multimedialnego Playera Onnetwork do wyświetlania treści wideo na swoich witrynach, będą mogli korzystać z materiałów Viaplay już od połowy czerwca.

Onnetwork jest firmą technologiczną z branży digitalowej, która dostar¬cza Wydawcom technologię w postaci Platformy, multimedialnego Playera Onnetwork (audio, video), narzędzi do livestreamu, autorskiej technologii text-to-speach oraz zaawansowanych rozwiązań z zakresu emisji reklam audio i wideo m. in. takich jak, podmiana bloków offline na online.

Viaplay to międzynarodowy serwis streamingowy oferujący szeroką gamę transmisji sportowych, filmów i seriali.