SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Victoria Abramova za Macieja Wysockiego prezeską Mars Polska

Victoria Abramova została nową prezeską Mars Polska, odpowiedzialną za segment Mars Wrigley (czekolady, gumy, batony). Zastąpiła Macieja Wysockiego, który pełnił tę funkcję przez ostatnie lata.

Article

Victoria Abramova ma ponad 19-letnie doświadczenie w obszarach sprzedaży, marketingu oraz zarządzania, zdobyte w sektorze FMCG na różnych rynkach. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w L'Oréal, w którym po kilku latach została dyrektor generalną działu Active Cosmetics w Rosji.

W 2014 roku dołączyła do Mars Central Eurasia & Belarus jako dyrektorka kategorii czekolady i produktów dla zwierząt domowych, a następnie w 2017 roku została dyrektorką zarządzania kategorią i marketingu dla Mars Wrigley w Wielkiej Brytanii.

Victoria Abramova na stanowisku prezesa zastąpi Macieja Wysockiego.  - Jestem niezwykle dumny z  drogi jaką Mars Wrigley przeszedł w Polsce w ciągu ostatniej dekady. Z optymizmem patrzę w przyszłość i nie mam wątpliwości, że tak wspaniały zespół ludzi będzie odnosił kolejne sukcesy. Wszystkie nasze działania zawsze cechowała  kreatywność, ambitne lecz realistyczne cele, a przede wszystkim niesamowita energia i zapał naszych Współpracowników. To oni zawsze byli i są inspiracją do działania – bez względu na to, gdzie wykonują swoją pracę: w Janaszówku, Poznaniu, Warszawie czy też w zespole sprzedaży terenowej w całej Polsce. Bardzo się cieszę, że ten fantastyczny biznes przejmie teraz Victoria, którą osobiście bardzo cenię i znam od wielu lat. Jestem przekonany, że pod jej przywództwem biznes Mars Wrigley, tak jak i obroty całej branży, w której operujemy, będą szybko rosnąć. Równocześnie – co jest charakterystyczne dla kultury Mars – nasi współpracownicy będą ciągle  mieli  możliwości do doskonalenia się i rozwoju - mówi Maciej Wysocki, dotychczasowy prezes Mars Polska odpowiedzialny za segment Mars Wrigley.

Podczas swojej 18-letniej kariery w firmie, Maciej Wysocki był liderem biznesu Mars Wrigley w Polsce, Europie i na globalnych rynkach wschodzących, zajmując różne stanowiska w obszarach sprzedaży, rozwoju biznesu i zarządzania. Przez ostatnie kilka lat był również odpowiedzialny za koordynację działań wszystkich biznesów Mars Inc. w Polsce.

Maciej Wysocki i Victoria Abramova będą współpracować, aby zapewnić płynne przekazanie polskiego biznesu Mars Wrigley nowej prezesce w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Dołącz do dyskusji: Victoria Abramova za Macieja Wysockiego prezeską Mars Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Robert
Pani Prezes i reszta dyrektorów opowie jak tworzą po cichu centrum logistyczne w poznańskiej fabryce by rozdzielać, robić przeładunki na samochodach i w konsekwencji wysyłać towary, surowce do Rosji? Że wspiera po cichu reżim Putina? Że dzisiaj 27.05.2022r ma być pierwszy transport. Jak próbują zmuszać pracowników do pracy na rzecz Rosji a tych, co odmówili pracy, przy tych rozładunkach grożą zwolnieniami z pracy... dwulicowcy...
odpowiedź