SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Vienio, Karolina Pilarczyk i Kasia Bigos twarzami trzeciej edycji kampanii "Trzeźwo myślę" Carlsberga

Raper Vienio, drifterka Karolina Pilarczyk oraz trenerka fitness Kasia Bigos zostali ambasadorami trzeciej edycji programu edukacyjnego Carlsberg Polska "Trzeźwo myślę". Celem akcji jest nakłonienie młodych osób do odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Vienio, Karolina Pilarczyk (na dole) oraz Kasia Bigos (na górze)Article

Kampania "Trzeźwo myślę" promuje przyjmowanie odpowiedzialnej i asertywnej postawy w kontekście picia alkoholu, w zależności od okoliczności i sytuacji, w tym odmowy jego spożywania. Podejmuje też temat odpowiedzialności za siebie i innych.

- Kampania realizuje jeden z celów naszej strategii zrównoważonego rozwoju, czyli „Zero nieodpowiedzialnej konsumpcji”. Chcemy edukować konsumentów  w lekki, pozbawiony moralizatorstwa sposób, tak by sprowokować ich do podejmowania świadomych wyborów na co dzień, nie tylko w zakresie konsumpcji alkoholu, ale również w innych sytuacjach życiowych – mówi Jagoda Jastrzębska, kierownik ds. rozwoju odpowiedzialnego biznesu w Carlsberg Polska.

Vienio, Karolina Pilarczyk oraz Kasia Bigos ambasadorami akcji "Trzeźwo myślę"

Twarzami kampanii  w tym roku są są Karolina Pilarczyk – polska drifterka, podwójna mistrzyni Europy w drifcie, Kasia Bigos – znana trenerka fitness, mistrzyni Polski i Europy w pole sport w kategorii duety i młoda mama, oraz Vienio – warszawski raper i kucharz.

- Dobór ambasadorów kampanii jest nieprzypadkowy. Każdy z osobna jest prawdziwym indywiduum, a jednocześnie wszystkich łączy świadome podejście do spożycia alkoholu i mądrość życiowa. Zależało nam na postaciach z krwi i kości,  a przy tym pielęgnujących takie wartości jak bliskość, rodzina, zdrowie i wiara   w swoje przekonania  - mówi Jagoda Jastrzębska.

W ramach akcji powstaną wywiady z ambasadorami kampanii. Będzie można obejrzeć je w serwisach Agory na kanałach społecznościowych: Haps.pl, Moto.pl i MyFitness.pl oraz na kanałach socil media influencerów i Carlsberg Polska.

Punktem wyjścia do rozmów  były wyniki zeszłorocznego badania „Kocham Życie – Trzeźwo Myślę”, Carlsberg Polska. Pod uwagę wzięto wtedy takie obszary jak: znaczenie „trzeźwego myślenia” w życiu,  zmiany w postawach społecznych dot. alkoholu np. coraz większy brak akceptacji prowadzenia samochodów po alkoholu i asertywność w odmawianiu.

Ambasadorem poprzednich dwóch edycji kampanii był twórca internetowy Łukasz Jakóbiak.

Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Big Picture, wyłoniona w przetargu. Współpraca obejmuje koncepcję, strategię oraz szeroką komunikację kampanii w mediach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Vienio, Karolina Pilarczyk i Kasia Bigos twarzami trzeciej edycji kampanii "Trzeźwo myślę" Carlsberga

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Miłek
Ambasadorowie, że nie pozostaje nic innego jak się upić.
odpowiedź