SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Visa zachęca przedsiębiorców do płacenia kartą

Visa Europe w Polsce prowadzi kampanię zachęcającą do korzystania z kart Visa Business. Edukuje przedsiębiorców w zakresie korzyści wynikających z posługiwania się kartami wydawanymi do rachunków firmowych. Działania realizują agencje Saatchi&Saatchi oraz MEC.

Article

W kampanii edukacyjnej, która potrwa do końca września podkreślane są główne zalety kart Visa Business, takie jak łatwość użycia, wygoda i bezpieczeństwo. Działaniami tymi marketer zachęca przedsiębiorców do korzystania z takich kart.

Płacąc nimi w tym okresie u wybranych detalistów, mogą oni skorzystać ze specjalnych ofert w serwisie Pracuj.pl oraz sieci hoteli AccorHotels. We wrześniu promocja obejmie kolejnych partnerów.

Pierwszy, edukacyjny etap kampanii skupia się na przybliżeniu przedsiębiorcom zalet kart Visa Business.

Działania reklamowe prowadzone są w internecie (m.in. w wyszukiwarce Google i serwisie Allegro), w radiu (poprzez spoty w takich stacjach jak m.in. Program Trzeci Polskiego Radia, RMF Classic czy Tok FM) oraz w sieciach Makro Cash & Carry i Selgros Cash & Carry, za pomocą dostępnych tam form reklamowych (np. na wózkach sklepowych czy rewersach faktur).

Od sierpnia  przedsiębiorcy mogą skorzystać również z dwóch pierwszych ofert specjalnych. Do 14 października przy płatności kartą Visa za usługi w serwisie Pracuj.pl zyskają dodatkowe 14 dni wyświetlania każdego ogłoszenia o pracę wykupionego online. Z kolei do końca roku płacąc online z Visa za rezerwację hotelu w ramach sieci AccorHotels (poprzez stronę accorhotels.com lub aplikację), otrzymają rabat w wysokości 20 proc., przy czym rezerwacja może dotyczyć dowolnej przyszłej daty do końca br.

Do wykorzystania materiałów reklamowych promujących płatności kartami Visa Business wśród przedsiębiorców zostały zaproszone banki-wydawcy kart Visa.

Kreację kampanii przygotowała agencja Saatchi & Saatchi Poland, natomiast za zakup mediów odpowiada dom mediowy MEC.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Visa zachęca przedsiębiorców do płacenia kartą

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl