SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Vizeum Polska nowym domem mediowym Cyfrowego Polsatu i Plusa

PHD i Carat stracą z początkiem 2016 roku obsługę mediową Cyfrowego Polsatu, a Media Direction i Codemedia - marki Plus. Planowaniem i zakupem mediów do kampanii obu brandów zajmować się będzie dom mediowy Vizeum Polska (Dentsu Aegis Network Polska).

Article

Spółka Cyfrowy Polsat zakończyła trwający kilka miesięcy przetarg na planowanie i zakup mediów, dotyczący obsługi marek Cyfrowy Polsat i Plus. Wybrała w nim do współpracy dom mediowy Vizeum należący do Dentsu Aegis Network. Liczby i nazw pozostałych uczestników firma nie podaje.

Vizeum zacznie obsługę mediową Cyfrowego Polsatu i Plusa z początkiem 2016 roku. Będzie odpowiadać za strategię mediową, planowanie i zakup mediów na potrzeby kampanii prowadzonych przez spółki. Do jego obowiązków należeć będzie kompleksowa strategia oraz obsługa działań reklamowych obu marek we wszystkich mediach, zarówno offline (telewizja, prasa, radio, kino, outdoor), jak również w mediach online i społecznościowych.

W procesie wyboru domu mediowego spółki oceniano podejście strategiczne, zintegrowane planowanie, efektywność kosztową, doświadczenie i warsztat pracy oraz wykorzystanie unikalnego na polskim rynku potencjału Grupy Cyfrowy Polsat. - Vizeum Polska przedstawił efektywną strategię mediową uwzględniającą zarówno potrzeby komunikacyjne naszej Grupy, jak i zróżnicowane portfolio produktów Polkomtelu i Cyfrowego Polsatu, a także różnorodne potrzeby grup docelowych, do których kierujemy nasze usługi - uzasadnia Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, dyrektor departamentu komunikacji marketingowej w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

Dotychczas obsługą mediową Cyfrowego Polsatu zajmowały się domy mediowe PHD i Carat, a Plusa - Media Direction i Codemedia. Media Direction obsługiwał mediowo Polkomtel od 2009 roku, wcześniej przez 13 lat zajmował się tym Universal McCann.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Vizeum Polska nowym domem mediowym Cyfrowego Polsatu i Plusa

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maniek
Gratulacje dla zespółu Vizeum i Dentsu, db koniec roku
8 9
odpowiedź
User
smok
ciekawe czy rzeczywiście pokazali coś ciekawego czy spuścili majtki z rabatami i kick ami tak że to będzie charytatywna praca )
9 8
odpowiedź
User
dratewka
ciekawe czy rzeczywiście pokazali coś ciekawego czy spuścili majtki z rabatami i kick ami tak że to będzie charytatywna praca )


wygrali bo byli najlepsi z tym się nie da dyskutować..trzeba mieć jaja żeby im pogratulować..
9 9
odpowiedź
User
Adam
Powiem tyle, że CP mi się dobrze kojarzy. Ale marketingowo na nich nie patrzę. Po prostu dekoder w domu od nastu lat jest i nic nie chcę zmieniać. A to w zasadzie najlepsza rekomendacja.
8 8
odpowiedź