SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W niedzielę debata WP: „Wybory 10 maja. Tak czy nie?” z Felusiem, Węglarczykiem i Lisickim

W niedzielę 29 marca Wirtualna Polska zorganizuje debatę „Wybory 10 maja. Tak czy nie?”. Publicyści: Robert Feluś, Bartosz Węglarczyk oraz Paweł Lisicki będą dyskutować czy wybory 10 maja powinny się odbyć w związku z obecną sytuacją zagrożenia koronawirusem. Dyskusję poprowadzi Agnieszka Kopacz i Sebastian Ogórek.

fot. WPArticle

W najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 na stronie głównej WP oraz w mediach społecznościowych Wirtualnej Polski będzie transmitowana debata „Wybory 10 maja. Tak czy nie?”.

W studiu WP obecna będzie jedynie prowadząca Agnieszka Kopacz oraz Sebastian Ogórek – redaktor naczelny Money.pl.

W pierwszej części debaty dziennikarka zapyta ekspertów: Wojciecha Hermelińskiego, byłego szefa PKW, dr Annę Materską - Sosnowską, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego oraz dr Pawła Grzesiowskiego, epidemiologa o to czy przeprowadzenie wyborów w tym terminie jest możliwe, zgodne z Konstytucją oraz jak byłoby to odbierane przez społeczeństwo.

W drugiej części Sebastian Ogórek będzie dyskutować z publicystami: Robertem Felusiem, wicenaczelnym WP, Bartoszem Węglarczykiem, redaktorem naczelnym Onetu i Pawłem Lisickim, redaktorem naczelnym „Do Rzeczy”.

W studiu obecni będą jedynie gospodarze, goście będą łączyć się z nimi za pośrednictwem internetu.

- Epidemia koronawirusa i zmagania z nią zdominowały nasze codzienne życie. Większości z nas trudno sobie wyobrazić święto demokracji, jakim powinny być wybory prezydenckie, w czasie jej trwania. W naszej debacie chcemy zapytać ekspertów – zarówno o możliwości proceduralne przeprowadzenia wyborów 10 maja, jak i potencjalne zagrożenia dla zdrowia i życia Polaków, którzy braliby w nich udział. W czasie pandemii na bok schodzi codzienna rywalizacja o czytelnika, dlatego bardzo cieszymy się, że zaproszenie do naszej dyskusji przyjęli liderzy opinii publicznej - Bartosz Węglarczyk z Onetu i Paweł Lisicki z Do Rzeczy – podkreśla w komentarzu dla Wirtualnemedia.pl Mateusz Cieślak, wideo manager ds. informacji i publicystyki.

Debata potrwa ok. 60 minut, będzie można ją oglądać na stronie głównej WP.pl oraz w social mediach Wirtualnej Polski. Dodatkowo prowadzący i goście będą nawiązywać w rozmowach do wpisów internautów, jakie pojawią się w mediach społecznościowych WP i na platformie #dziejesie.

W lutym br. stronę główną WP.pl (Grupa Wirtualna Polska) odwiedziło 13,3 mln realnych użytkowników, czyli 47,68 proc. wszystkich polskich internautów. Wykonali na niej 552,99 mln odsłon, a każdy spędził tam przeciętnie 58 minut i 39 sekund - pokazują dane z badania Gemius/PBI opracowane przez Wirtualnemedia.pl.

Wszystkie strony i aplikacje internetowe Wirtualna Polska Holding w lutym br. zanotowały 21,12 mln użytkowników, 2,86 mld odsłon oraz 34 minuty i 13 sekund średniego dobowego czasu korzystania przez odwiedzającego, a sam portal WP.pl - 16,68 mln użytkowników, 1,83 mld odsłon oraz 31 minut i 46 sekund średniego dobowego czasu korzystania.

W ub.r. Wirtualna Polska Holding zanotowała wzrost wpływów sprzedażowych o 24,9 proc. do 708,7 mln zł oraz spadek zysku netto z 76 do 71,1 mln zł. W segmencie internetowym miała 688,38 mln zł przychodów i 223,28 mln zł skorygowanego zysku EBITDA według nowego standardu rachunkowego MSSF 16, a Telewizja WP zanotowała 20,32 mln wpływów i 4,34 mln zł skorygowanej straty EBITDA wg MSSF 16.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: W niedzielę debata WP: „Wybory 10 maja. Tak czy nie?” z Felusiem, Węglarczykiem i Lisickim

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl