SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„W Podróż” - odświeżony magazyn pokładowy PKP Intercity

Od połowy czerwca w wybranych pociągach PKP Intercity pojawi się odświeżona wersja magazynu pokładowego „W Podróż”. Redaktor naczelną została Ewa Cieślik.

Article

Miesięcznik będzie miał charakter lifestylowy, nastawiony na interakcję z pasażerami. Nowa wersja pisma poświęcona będzie tematom związanym z podróżowaniem.

-  W nowym wydawnictwie został podkreślony charakter pisma jako magazynu pokładowego, w którym obok treści lifestylowych i podróżniczych, czytelnicy znajdą także informacje o połączeniach i ofercie PKP Intercity. Chcemy by opisywane destynacje, atrakcje turystyczne i wydarzenia kulturalne były osiągalne pociągami PKP Intercity. Poprzez magazyn zamierzamy skutecznie komunikować się z naszymi pasażerami, dostarczać im zarówno rozrywki na pokładzie pociągu, jak i przydatnych informacji o naszej marce, czy prawach i obowiązkach podróżnych. Dążymy do tego by być blisko naszych pasażerów i wychodzić im naprzeciw. Zależy nam, aby treści w nowym magazynie były na tyle interesujące i urozmaicone, by każdy z naszych podróżnych mógł w nim odnaleźć coś dla siebie. W nowym miesięczniku znajdą się więc działy poświęcone podróżowaniu, biznesowi, tematy lifestylowe, ciekawostki (kolejowe i nie tylko), przydatne poradniki dla podróżników, galerie zdjęć, wywiady ze znanymi postaciami, informacje kulturalne oraz najważniejsze informacje od przewoźnika - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Marta Ziemska, p.o. rzecznika prasowego PKP Intercity.

Wydawcą miesięcznika jest poznańska firma Skivak. Wydawnictwo wybrano w ramach przetargu, rozpisanego po wygaśnięciu umowy z poprzednim wydawcą w grudniu 2016 roku. Redaktor naczelną została Ewa Cieślik. Nakład wynosi 35 tysięcy egzemplarzy.

Magazyn „W Podróż” będzie dostępny w pociągach EIP i EIC, FLIRT3 i PesaDART (kategorii IC). Pismo będą także dostępne w Centrach Obsługi Klienta PKP Intercity i punktach InfoDworzec.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „W Podróż” - odświeżony magazyn pokładowy PKP Intercity

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jancio
PKP intercity trwoni nasze pieniądze na nieskuteczny marketing. Kiedyś tam aplikowałem, chciałem zmienić ich myślenie i sposób zarządzania marketingiem, ale oni chcą mieć tam chaos i przepłacać za wszystko zamiast przyjąć ludzi kompetentnych i zacząć pracować nad zwrotem z wydatków na marketing.
12 11
odpowiedź
User
jezdze pkp
jezdze intercity i widziałem - niby fajny, trochę sztywny, jakos wszytsko jest i nic
8 9
odpowiedź