SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

W styczniu w TVN reklamy najdroższe przy „Faktach” i „Na Wspólnej”

W opublikowanym przez TVN Media cenniku na styczeń 2016 roku najdroższą pozycją jest reklama przy niedzielnym wydaniu „Faktów”. Niewiele mniej kosztuje spot przy serialu „Na Wspólnej”.

Article

Cena 30-sek. spotu przy niedzielnym wydaniu serwisu informacyjnego „Fakty” wynosi 27,2 tys. zł (cena bez rabatów). Reklama przy tym programie w pozostałe dni kosztuje 25,1 tys. zł.

O kilka tys. zł tańsze są spoty przy nadawanym zaraz po „Faktach” serwisie sportowym. W niedziele reklama przy nim kosztuje 25,1 tys. zł, a w dni powszednie 21,2 tys. zł. Z kolei za obecność reklamową przy nadawanej w tym samym paśmie prognozie pogody trzeba zapłacić 21 tys. zł w niedziele i 18,2 tys. zł w dni powszednie.

Na reklamę przy serialu „Na Wspólnej” marketerzy wydadzą 22,5 tys. zł, a przy serialu „Singielka” - 8,6 tys. zł. Spot przy programie „Uwaga” kosztuje, w zależności od dnia emisji, od 14,7 do 20,8 tys. zł.

Z kolei ceny reklam przy wieczornych pasmach filmowych wynoszą: w piątki - od 12,2 do 14,3 tys. zł, w soboty - od 12,3 do 15,2 tys. zł, a w niedziele - 14 tys. zł.

Gwarantowana średnia cena cennikowa na styczeń 2016 roku wynosi 7732 zł.

Od stycznia w kanałach obsługiwanych przez TVN Media zaczyna obowiązywać zmieniona polityka handlowa, ogłoszona pod koniec listopada. Zgodnie z nią rabat negocjować mogą reklamodawcy z wydatkami powyżej 20 mln zł, zachowano też m.in. dodatkowe rabaty dla tych, którzy deklarują zakup z cennika.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: W styczniu w TVN reklamy najdroższe przy „Faktach” i „Na Wspólnej”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl