SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Waglowski, Kolenda i Stachowiak IAB Polska

Piotr Waglowski, Paweł Kolenda i Artur Stachowiak rozpoczęli pracę w IAB Polska. Waglowski objął stanowisko dyrektora ds. koordynacji działań prawnych, Kolenda – menedżera ds. badań, a Stachowiak – koordynatora ds. komunikacji.

Waglowski, Kolenda i Stachowiak IAB Polska

Piotr Waglowski jako dyrektor ds. koordynacji działań prawnych zajmuje się w IAB Polska przygotowywaniem i zarządzaniem procesami legislacyjnymi. W branży internetowej jest znany jako autor serwisu VaGla.pl poświęconego propagowaniu wiedzy o związkach prawa z siecią. Witrynę tę prowadzi od 1997 roku, a ponadto jest członkiem zarządu stowarzyszenia Internet Society Poland, zastępcą przewodniczącego rady fundacji Nowoczesna Polska, członkiem rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz rady programowej fundacji Panoptykon.

Paweł Kolenda na stanowisku menedżera ds. badań w IAB Polska przejął odpowiedzialność za prowadzenie projektów oraz wsparcie merytoryczne w obszarach badawczych (m.in. IAB AdEx & CreativeEx). Wcześniej przez 12 lat pracował w Grupie IQS, ostatnio jako senior research manager, specjalizując się w badaniach ilościowych. Ponadto był związany z Bases, The Nielsen Company i SMG/KRC.

Z kolei Artur Stachowiak jako koordynator ds. komunikacji zajmuje się w IAB Polska działaniami public relations i komunikacją wewnętrzną dla członków zarządu i rady nadzorczej. Poprzednio pracował w dziale PR operatora kablowego UPC Polska, prowadząc komunikację nowości produktowych. Wcześniej był związany z warszawskim oddziałem globalnej agencji Lewis PR.

Waglowski, Kolenda i Stachowiak pracują w IAB Polska od początku września. – Szybko rosnący rynek reklamy internetowej w Polsce wymaga prowadzenia coraz większej ilości projektów koordynujących nieustanny rozwój branży – uzasadnia zatrudnienie nowych pracowników Jarosław Sobolewski, dyrektor generalny IAB Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Waglowski, Kolenda i Stachowiak IAB Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl