SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Wakacje spędzaj z nami, tubylcami'

Codziennie, od poniedziałku do piątku, od 17 lipca do 11 sierpnia 2006 na lokalnych stronach 'Gazety Wyborczej' ukazywać się będą przewodniki o atrakcjach wybranego regionu lub miasta.

Akcja przebiegać będzie pod nazwą „Wakacje spędzaj z nami, tubylcami”. 

W ramach akcji przedstawionych zostanie 20 polskich miejscowości i niezwykłych szlaków: Duszniki, Sopot, Szlak Tatarski, Wrocław, Wyspa Wolin, Gdańsk, Sandomierz, Bory Tucholskie, Olsztyn, Kraków, Warszawa, Nysa z Otmuchowem, Śląsk poprzemysłowy, Płock, Lublin, Przemyśl, Poznań, Zielona Góra, Łódź oraz Jura Krakowsko-Częstochowska.

„Ideą naszej akcji jest pokazanie czytelnikom ciekawych miejsc w Polsce oczami tubylców – ludzi znających każdą ścieżkę, miejsca w których warto być i warto zobaczyć. Przewodnicy – tubylcy, w tej roli - dziennikarze lokalnych redakcji „Gazety Wyborczej” poprowadzą czytelników „Gazety” w swoje ukochane miejscowości, z których pochodzą, znają i kochają” – mówi Wojciech Bartkowiak, zastępca szefa redakcji lokalnych „Gazety Wyborczej”

Cykl rozpoczyna Aneta Augustyn, dziennikarka wrocławskiego oddziału „Gazety Wyborczej”, która pokaże czytelnikom Duszniki oczami „tubylca” już w poniedziałek, 17 lipca.

Partnerem radiowym akcji jest radio RMF FM. Akcja jest wspierana przez autopromocję w „Gazecie Wyborczej” oraz w dzienniku bezpłatnym „Metro”.

Dołącz do dyskusji: 'Wakacje spędzaj z nami, tubylcami'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl