SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wakacje w Radiu Wawa: „Najlepsze polskie przeboje na lato” i zmiany w audycjach codziennych

Radio Wawa ruszyło z letnią ramówką. Stacja wprowadziła zmiany w formule audycji „Kultowa 10 po 10” i „Muzyczne Party”. Na antenie pojawią się nowe konkursy dla słuchaczy i pasmo „Najlepsze polskie przeboje na lato”.

Article

W miesiącach letnich poranne pasmo „Z parą od rana”, prowadzone przez Monikę Tarkę i Roberta Kilena, rozpoczynać się będzie pół godziny później niż zazwyczaj (o godz. 6.30) i potrwa do godz. 10.00. Słuchacze poranka będą mogli brać udział w dwóch nowych konkursach - „Do trzech razy sztuka” i „Dźwiękomanii w Radiu Wawa”.

Na czas wakacji z anteny zniknie konkurs „Wojny Domowe”. Nadawany nie będzie również cykl „Poradnia DeDektywa Inwektywa”, a w jego miejsce stacja wyemituje „Halę Odlotów - Wakacyjny poradnik DeDektywa Inwektywa”.

Audycja „Kultowa 10 po 10”, emitowana od poniedziałku do piątku od 10.00 do 11.00, zyska w lecie nową formułę. Podczas wakacji w programie pojawią się kultowe przeboje z różnych lat. W godzinach 11.00-16.00 nadawane ma być nowe pasmo „Najlepsze polskie przeboje na lato”.

Program „Polska jazda” zostanie zastąpiona przez audycję „Jazda na wakacje”, którą poprowadzi Monika Król (emisja od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-19.00). W tym paśmie pojawią się nowe cykle - „Pop news na wakacje”, „Bale festiwale”, „Cudze chwalicie, swego nie znacie”, „Książka na wakacje” i „Wakacyjny kalendarz imprezowy”.

Na antenie Radia Wawa bez zmian pozostaje codzienne pasmo wieczorne „Muzyczne Biuro Zamówień” (emitowane w godz. 19.00-22.00), prowadzone przez Rafała Wodzińskiego. Po tej audycji od godz. 22.00 do 1.00 stacja nadawać będzie „Muzyczne Party Radia Wawa” Pawła Wiszniewskiego z muzyką taneczną. Wcześniej „Muzyczne Party” kończyło się o północy.

Letnia ramówka Radia Wawa nie przewiduje poważnych zmian programowych w weekendy. W miejsce „Kultowej Listy Przebojów”, nadawanej w niedziele między 18.00 a 21.00, pojawi się „Wakacyjna Lista Przebojów” (emisja w godzinach 19.00-22.00).

Przypomnijmy, że pod koniec maja wystartowała trasa koncertowa „WAWA Live”, które organizuje Radio Wawa. W wakacje dla słuchaczy zaśpiewają m.in. Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk, Margaret, Dawid Kwiatkowski, Mezo, Alexandra, Honorata „Honey” Skarbek, Dj Adamus i Ada Szulc, Red Lips, Feel i Loka (więcej na ten temat).

Z danych Radio Track wynika, że średni udział Radia Wawa w rynku w okresie od marca do maja br. wyniósł 0,8 proc. (zobacz dane).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wakacje w Radiu Wawa: „Najlepsze polskie przeboje na lato” i zmiany w audycjach codziennych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl