SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wakacje w RMF FM z premierem z Tuskanii i Cezarym Pazurą

Radio RMF FM  w poniedziałek 30 czerwca br. wprowadza wakacyjną ramówkę, w której pojawią się m.in. poranny cykl „Pod słońcem Tuskanii” i audycja Cezarego Pazury. Część programów latem nadawana będzie z Ustki, na antenie znajdą się też wakacyjne konkursy.

Article

Latem RMF FM zmieni układ i nazewnictwo pasm programowych. W dni powszednie od 5.30 do 9.30 emitowany będzie blok „Wstawaj, szkoda lata” prowadzony w lipcu przez Roberta Karpowicza i Sławomira Kowalewskiego, od  7.30 do 17.30 nadawane będzie pasmo „Lato wszędzie”, którego pierwszą część poprowadzi Daniel Dyk, a drugą - Krzysztof Urbaniak. O 17.30 nadawana będzie „Poplista” prowadzona przez Marcina Jędrycha, zaś o 21.30 zaczynać się będzie „Czas letni” Marcina Fugiela. Te sama pasma, ale w innych godzinach, pojawią się też w weekendy.

Stacja w dni powszednie o 8.15 nadawać będzie satyryczny cykl „Pod słońcem Tuskanii”, którego bohaterem będzie premier, podpowiadający słuchaczom jak żyć. W paśmie porannym znajdą się też relacje wysłannika kryjącego się pod pseudonimem „Adama News”, który przekazywać będzie informacje ze świata polityków oraz celebrytów. Przedpołudniami na antenie rozgłośni pojawiać się będzie też Cezary Pazura, który w cyklu „Pasażer na gapę” będzie komentował otaczającą go rzeczywistość. Wakacyjną przerwę w emisji będzie mieć za to „Kontrwywiad RMF FM” prowadzony przez Konrada Piaseckiego,

Od lipca do końca sierpnia część programów RMF FM nadawana będzie z Ustki, która stanie się wakacyjną siedziba stacji. 11 lipca zostanie tam zorganizowany koncert Ewy Farnej i Rafała Brzozowskiego. Przed koncertem w Ustce odsłonięta zostanie pierwsza Grająca Ławeczka RMF FM.

Latem RMF FM organizować będzie konkurs „Przebój Lata RMF FM” , w którym setka słuchaczy będzie mogła wygrać wyjazd na Teneryfę z gwiazdami. Audycja towarzysząca zabawie nadawana będzie w soboty między 15.00 a 19.00. 31 sierpnia w trakcie finałowego programu, emitowanego z Teneryfy, ogłoszony zostanie tytuł piosenki, która wygra plebiscyt. Podczas wakacji zamiast „Trafionej Dziesiątki RMF FM” na antenie będzie organizowany konkurs „Kasa na lato”, w którym wygrać będzie można do 400 tys. zł.

Z danych Radio Track wynika, że w okresie od marca do maja br. udział RMF FM wyniósł 25,5 proc. (więcej na ten temat).

Dołącz do dyskusji: Wakacje w RMF FM z premierem z Tuskanii i Cezarym Pazurą

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kolo
To już wiemy, że 3mają z PO!
odpowiedź
User
Marcin
Jedyna stacja która nie wymieniła playlisty przez 20 lat gratulacje...dziadostwo, słucham tylko urywkami w pracy faktów i..tyle :)
odpowiedź