SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Warszawa siedzibą biura SAS, zmiany na stanowiskach dyrektorów regionalnych i krajowych

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS dokonały zmian struktur regionalnych. Od 1 stycznia 2010 takie kraje jak Polska, Rosja, Litwa, Ukraina, Łotwa, Estonia, Rumunia oraz Finlandia znalazły się w Regionie Europy Wschodniej, którego nowym dyrektorem zarządzającym został Duńczyk - Jens Helmoe Larsen.

Warszawa siedzibą biura SAS, zmiany na stanowiskach dyrektorów regionalnych i krajowych

Od styczni Biuro Regionalne Skandynawskich Linii Lotniczych SAS na Europę Wschodnią zostało przeniesione z Kopenhagi do Warszawy i wzbogacone o polskich specjalistów.

Na stanowisko Regional Manager Human Resources and Public Relations East Europe (Dyrektor Regionalny na Europę Wschodnią ds. zasobów ludzkich i PR) została powołana Anna Łyczak-Czepukojć, natomiast stanowisko Regional Manager Business Control (Dyrektor Regionalny ds. Finansowych na Europę Wschodnią) objęła Maria Ślarzyńska.

Również od stycznia Szymon Żaliński pełni funkcję dyrektora regionalnego ds. marketingu na Europę Wschodnią, natomiast Odair Mello został mianowany Regional Manager Business Intelligence na Europę Wschodnią.

Biuro Regionalne będzie wspomagać sprzedaż, marketing oraz promocję destynacji oferowanych przez SAS w Polsce, Rosji, na Litwie, Ukrainie, Łotwie, w Estonii, Rumunii oraz w Finlandii.

„Celem wprowadzenia nowej struktury organizacyjnej jest efektywniejsza praca, lepsze zarządzanie i szybsza decyzyjność, przy jednoczesnym wprowadzeniu oszczędności. Organizacje w poszczególnych krajach będą mogły bardziej skupić się na sprzedaży i relacjach z klientami przy wsparciu Biura Regionalnego” – mówi Jens Helmoe Larsen, nowy regionalny dyrektor zarządzający na Europę Wschodnią. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Warszawa siedzibą biura SAS, zmiany na stanowiskach dyrektorów regionalnych i krajowych

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nielegał
Te niedojdy specjalistami???!! Buhahhaha!
8 8
odpowiedź