SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wawa wraz z Bankierem uruchomiło nową usługę

Radio Wawa przy współpracy portalu finansowego Bankier.pl uruchomiło w oparciu o technologię podcastingu - serwis Audio News Bankier.pl.

Poranny serwis gospodarczo-ekonomiczny jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich użytkowników Bankier.pl. Dostęp do serwisu jest możliwy zarówno bezpośrednio przez strony portalu jak i subskrypcje plików dźwiękowych w oparciu o RSS.

Po jednorazowym subskrybowaniu kanału Audio News Bankier.pl słuchacze otrzymują codziennie aktualne informacje ekonomiczno-gospodarcze.

- Na świecie obserwujemy dość wyraźny trend wśród biznesmenów i kadry menedżerskiej, która ceniąc sobie każdą minutę korzysta bardzo chętnie z tego rodzaju biznesowych serwisów audio subskrybowanych na urządzenia mobilne – mówi Stefan Bielau prezes Radio Wawa. Zarówno w drodze do pracy jak i z pracy każdy z użytkowników ma możliwość słuchania interesujących go informacji w wybranej kategorii tematycznej i co najważniejsze w czasie i miejscu, które on sam wybierze. Celem tego projektu jest połączenie techniki i wiedzy Bankier.pl oraz potencjału Radia Wawa po to, aby wspólnie spełnić rosnące oczekiwania naszych klientów – dodaje Bielau.

- Uruchomienie kolejnego kanału dystrybucji treści jest naturalnym krokiem mającym na celu zaoferowanie jeszcze bardziej atrakcyjnej oferty przekazu biznesowych treści – mówi Tomasz Jażdżyński prezes zarządu Bankier.pl. Jest to dla nas tym bardziej cenne, że udało nam się pozyskać do tej współpracy wiarygodnego i sprawdzonego partnera w postaci Radia Wawa – dodaje.

W ramach uruchomionego serwisu Audio News Bankier.pl jest możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania 1 z 5 odtwarzaczy iPod Shuffle.

Cała aktywność ma na celu promowanie idei podcastingu w Polsce przy jednoczesnym rozwoju prezentowanych treści biznesowo-finansowych przez portal Bankier.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wawa wraz z Bankierem uruchomiło nową usługę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl