SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

WebTalk dołącza do międzynarodowych struktur indyjskiej sieci Wondrlab

Agencja marketingu cyfrowego WebTalk dołącza do międzynarodowych struktur Wondrlab. Będzie pełnić funkcję hubu strategicznego dla europejskiej ekspansji grupy.

WebTalk ogłosił swoje włączenie w globalną sieć platform martech – Wondrlab. Agencja została wybrana przez Wondrlab jako kluczowy element ekspansji w Europie.

- Akwizycja WebTalk stanowi kamień milowy na naszej drodze do stworzenia światowej klasy sieci, która ustanawia globalne standardy. Jest to nasza piąta akwizycja i w ciągu najbliższych 36 miesięcy planujemy kolejne 21 - opowiada Saurabh Varma, founder & CEO Wondrlab Network. 

Indyjski manager zapowiada kolejne inwestycje na naszym kontynencie. 

- Nasza podróż w Europie dopiero się zaczyna. To jedna z wielu akwizycji, które będziemy realizować w Polsce. Sposób, w jaki myślimy o naszej globalnej sieci, wynika nie tylko z tego, jak chcemy rozwijać nasze produkty i usługi, ale także z budowania strategicznych hubów z siedzibą w Indiach, Polsce, na Bliskim Wschodzie i w Wietnamie - mówi Saurabh Varma. 

Zanim zdecydował się zbudować własny startup w 2020, Saurabh Varma spędził 17 lat w Grupie Publicis Communications w Azji Południowej, gdzie stawał kolejno na czele wszystkich agencji do niej należących, w tym Leo Burnett India, Leo Burnett Orchard, Publicis India, Publicis Beehive, L&K Saatchi & Saatchi, MSLGROUP czy Indigo Consulting. Był też chief strategy officerem w Leo Burnett w Singapurze i Malezji.

Przewodniczącym rady nadzorczej europejskiego hubu w Polsce mianowany został Jarosław Ziębiński. Michał Dunin, założyciel WebTalk, będzie zarządzał nowo utworzonymi europejskimi strukturami Wondrlab.

Wondrlab w Europie

- To partnerstwo zapewnia nam strategiczną przewagę i daje naszym klientom gotowe rozwiązania technologiczne, których rozwinięcie w innym przypadku zajęłoby nam lata. W ramach sieci Wondrlab mamy dostęp do skalowalnych zasobów i ekspertyzy w kluczowych obszarach technologii marketingowej - informuje Jarosław Ziębiński. 

WebTalk istnie od 2012 roku - zarządza nią jej założyciel Michał Dunin. Na koniec 2023 roku firma miała 35 mln zł przychodu netto. Zespół WebTalk (ok. 100 osób) obsługuje 40 klientów w Polsce, Europie i centralnej Azji. 

Założony w 2020 roku przez Saurabha Varmę Wondrlab planuje stworzenia globalnej platformy do transformacji marketingowej i cyfrowej transformacji biznesu. Działa w Bombaju, New Delhi, Dubaju, Singapurze i teraz także w Warszawie. Wondrlab Network obejmuje: What’s Your Problem - agencję kreatywną o profilu digital-first; Wisr - otwartą platformę technologiczną, Opportune - platformę data-driven do influencer marketingu, Neon - agencję performance marketingu oraz Cymetrix – firmę CRM & Data Analytics. 

Dołącz do dyskusji: WebTalk dołącza do międzynarodowych struktur indyjskiej sieci Wondrlab

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Curry
Pierwszym klientem będzie pewnie Uuber Eats.
odpowiedź