SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Awanse w WebTalk. Paweł Galiński business development directorem

W agencji digitalowej Klaudia Traczyk awansowała na stanowisko strategy director, a Radosław Gorczyca na advertising director. Paweł Galiński został business development directorem firmy. Adam Skrzypek, client service director, przejął zarządzanie nad wszystkimi zespołami obsługi klienta.

Góra: Klaudia Traczyk, Adam Skrzypek; Dół: Radosław Gorczyca (L), Paweł Galiński (P) Article

Klaudia Traczyk związana jest z agencją od 2013 roku. Zaczynała od stażu w dziale obsługi klienta, a następnie rozwijała kompetencje w zakresie mediów i reklamy. Od 2016 roku jako  strategy team leader odpowiada za tworzenie strategii komunikacji dla obecnych i nowych klientów WebTalk.

Radosław Gorczyca, wcześniej manager ds. reklamy, objął stanowisko Advertising Director. Do jego obowiązków należy dalszy rozwój działu reklamowego, przede wszystkim w zakresie kompetencji performance marketingowych.

Na stanowisku client service director pozostaje Adam Skrzypek, który przejął zarządzanie wszystkimi zespołami odpowiedzialnymi za obsługę klienta, w których pracuje obecnie 25 osób. Skrzypek związany jest z WebTalk od 2014 roku.

Paweł Galiński objął nowo utworzone stanowisko business development directora, a do jego obowiązków należeć będzie budowa i rozwijanie relacji z obecnymi oraz nowymi klientami agencji. Przeszedł z Brand New Heaven, gdzie był  szefem strategii. Od 2012 roku pracował w warszawskim studiu produkcyjnym i postprodukcyjnym Artcore, ostatnio jako dyrektor działu produkcji i sprzedaży.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Awanse w WebTalk. Paweł Galiński business development directorem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl