SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Weronika Janda oraz Magdalena Galant awansowały w 38 Content Communication

Weronika Janda oraz Magdalena Galant zostały nowymi group account managerami w agencji 38 Content Communication. Na nowych stanowiskach pokierują zespołami PR managerów, seniorów i consultantów, nadzorując projekty contentowe dla klientów agencji.

od lewej: M.Galant, W.Jandaod lewej: M.Galant, W.Janda

Magdalena Galant to managerka z 13-letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze PR. Zrealizowała wiele kampanii public relations dla firm z różnych branż, w tym finansowych i technologicznych. Pracowała m.in. dla Iron Mountain Polska, Lindorff SA, a także Grupy Atlas, marek: Gatta, Delecta, Hotpoint i Indesit. Prowadziła także działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, m.in. projekty dla IKEA oraz Whirlpool Polska.

Jest absolwentką Dziennikarstwa i komunikacje społecznej na Uniwersytecie Łódzkim, a także studiów podyplomowych z zakresu Public Relations na Uniwersytecie Wrocławskim.

Weronika Janda z branżą PR jest zawodowo związana od 2013 roku, w 38 Content Communication pracuje od listopada 2017 roku. Realizowała projekty komunikacyjne w zakresie PR korporacyjnego i produktowego m.in. dla firm z branży hotelarskiej, edukacyjnej, nieruchomości komercyjnych, a także kampanie społeczne i działania dla instytucji publicznych. Obecnie realizuje kampanie PR, w tym o charakterze międzynarodowym, m.in. dla klientów: Accor, Glovo, New Work, Narodowy Instytut Dziedzictwa.

Jest absolwentką europeistyki oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej (spec. PR i marketing medialny) na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Dołącz do dyskusji: Weronika Janda oraz Magdalena Galant awansowały w 38 Content Communication

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl