SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Dominika Biegańska poprowadzi „Śniadanie do łóżka” w Radiu ZET Chilli. Odchodzi Weronika Wawrzkowicz

W zeszłym tygodniu Weronika Wawrzkowicz rozstała się z Radiem ZET Chilli (Eurozet), w którym prowadziła pasmo „Śniadanie do łóżka”. Nową prowadzącą poranków będzie Dominika Biegańska.

Weronika Wawrzkowicz i Dominika Biegańska, fot. Eurozet Article

Weronika Wawrzkowicz z Radiem ZET Chilli związana była od 2010 roku (wówczas radiostacja funkcjonowała jako Chilli ZET). Prowadziła poranne pasmo „Śniadanie do łóżka” od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-10.00. W kwietniu ub.r. dołączył do niej Bartek Wejman (były redaktor naczelny Radia PiN), który prowadził przegląd prasy. Wejman też odchodzi z Radia ZET Chilli.

W przeszłości Wawrzkowicz była związana m.in. z Radiem PiN, TVP2, Canal+ i TVN Warszawa. Prowadziła także rubrykę w miesięczniku „Sens”.

Od tego tygodnia prowadzenie porannego programu „Śniadanie do łóżka” przejmie Dominika Biegańska, która z Radiem ZET Chilli związana jest od 6 lat. Dotąd prowadziła weekendowy program „Nastaw się na chill out”, a także „Fit & Chill” oraz autorską audycję „Szczypta Chilli”.

Przypomnijmy, że od maja br. funkcję redaktora naczelnego i dyrektora programowego Radia ZET Chilli pełni Iwona Kostka-Kwiatkowska, a obowiązki dyrektora muzycznego rozgłośni sprawuje Martyna Wojciechowska-Wawryło. Poprzednio szefem programowym i muzycznych stacji był Dariusz Staniak, który odszedł z firmy.

Według badania Radio Track w pierwszym kwartale br. udział Radia ZET Chilli w rynku słuchalności wyniósł 0,2 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej