SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wiadomości Wirtualnej Polski: nowy układ, większa redakcja

Wirtualna Polska udostępniła swój serwis „Wiadomości” w zmienionej wersji. Zwiększono liczbę jego redaktorów i współpracowników, żeby zamieszczać więcej własnych materiałów.

Wiadomości Wirtualnej Polski: nowy układ, większa redakcja

W serwisie wiadomosci.wp.pl wprowadzono podział na działy „Polska”, „Świat” i „Wiadomości lokalne”. W głównej belce nawigacyjnej pojawiły się też  sekcje „Reporter24” (powstająca we współpracy z internautami), „Nauka”, „Ciekawostki” oraz „Tylko w WP”.

- Zasadniczą zmianą, jaką wprowadziliśmy, jest podział tematyczny głównego menu odnoszący się przede wszystkim do treści, a nie jak wcześniej do formy materiałów. Mocniej wyeksponowaliśmy galerie zdjęć i wideo, a przede wszystkim infografikę. Postawiliśmy na przejrzystość, czemu służy również całkowita zmiana layoutu - opisuje Sławomir Cedzyński, kierownik działu serwisów informacyjnych w Wirtualnej Polsce. - Zamierzamy systematycznie zwiększać ilość własnych, ekskluzywnych materiałów, również w zakładce „Wiadomości lokalne”. Naszą redakcję zasilili nowi reporterzy, rozpoczęliśmy też współpracę z nowymi korespondentami, fotoreporterami śledzącymi wydarzenia w 10 województwach - dodaje.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wiadomości Wirtualnej Polski: nowy układ, większa redakcja

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nielubięich
Wirtualna wyłożyła się totalnie podczas kampanii wyborczej, jednostronnie udostępniając swoje łamy tylko jednej, przegranej opcji. Teraz trudno jej będzie odbudować zaufanie internautów. Świat nie jest tylko czarny, albo tylko biały, albo czarno-biały. Tego menedżerowie portalu nie byli w stanie zrozumieć.
8 8
odpowiedź
User
wirtualny
@nielubieich: wyjdz czasem z domu na swieze powietrze.. a jak to nie pomoze polecam wizyte u lekarza. paranoja to choroba psychiczna.
8 8
odpowiedź
User
the KillerApps
WP to PiS. Nawet menedżerowie się z tym jakoś nie za bardzo kryją.
8 8
odpowiedź
User
zniesmaczony
WP jest gorsze od Faktu i Super Expressu razem wziętych. Brukowiec zawsze będzie na poziomie dna...
8 8
odpowiedź
User
War
WP jest wg mnie najgorszym portalem. I nie chodzi mi o żadną zakamuflowana opcję polityczną ale o sposób prezentowania treści - dla mnie to sieciowy odpowiednik brukowców typu SE i Fakt.
8 8
odpowiedź