SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wiater, Kolenkiewicz, Tenczyńska i Dudek awansowali w Starcom MediaVest

Katarzyna Wiater z początkiem lutego dołączy do zarządu grupy Starcom MediaVest, a Magda Kolenkiewicz, Monika Tenczyńska i Radek Dudek obejmą nowe stanowiska w należących do niej domach mediowych Starcom i MediaVest.

Wiater, Kolenkiewicz, Tenczyńska i Dudek awansowali w Starcom MediaVest

Katarzyna Wiater, dotychczas dyrektor zarządzająca MediaVest, w zarządzie grupy Starcom MediaVest obejmie funkcję chief business development officera. Będzie odpowiadać głównie za realizację strategii nowobiznesowej wszystkich podmiotów grupy.

Wiater pracuje w Starcom MediaVest od 2001 roku. Od 2005 roku była zastępcą dyrektora ds. mediów, a od 2006 roku - dyrektorem zarządzającym MediaVestu. Wcześniej pracowała m.in. w Initiative Media i Optiumum Media OMD. Z branżą jest związana od 1996 roku.

Magda Kolenkiewicz, dotychczas dyrektor mediów ds. obsługi klientów w Starcomie, obejmie w firmie nowo utworzone stanowisko dyrektora zarządzającego. Pracuje w niej od 2004 roku, pełniąc kolejno stanowiska od media plannera do account directora. Wcześniej przez dwa lata była związana z Mindshare Polska.

Radosław Dudek, dotychczas client service director w domu MediaVest, obejmie w nim zwolnione przez Katarzynę Wiater stanowisko dyrektora zarządzającego. Dudek pracuje w firmie od 2008 roku, a wcześniej był zatrudniony w Starcomu, w którym pełnił kolejne funkcje account directora, oraz w dziale mediów agencji DMB&B. Z branżą reklamową jest związany od 1998 roku.

Z kolei Monika Tenczyńska zostanie dyrektorem mediów w MediaVest. Będzie odpowiedzialna za rozwój produktu agencji, opiekę nad kształtowaniem kompetencji merytorycznych zespołów oraz najwyższe standardy obsługi klientów. Poprzednio przez 11 lat pełniła funkcję account directora w Starcomie, kierując zespołami klienckimi. Wcześniej pracowała w dziale mediów agencji Young & Rubicam i domu mediowym The Media Edge.

Przypomnijmy, że od początku br. prezesem i CEO grupy Starcom MediaVest jest Piotr Piętka, który zastąpił Jakuba Benke (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wiater, Kolenkiewicz, Tenczyńska i Dudek awansowali w Starcom MediaVest

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl