SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Więcej gwiazd i rozrywki w “Bravo Girl”

Miesięcznik “Bravo Girl” (Wydawnictwo Bauer) od numeru lutowego br., które ukaże się 19 stycznia br., zamieszczać będzie więcej materiałów o gwiazdach, zwiększy się też liczba treści rozrywkowych.

Wydawca zmiany tłumaczy chęcią podążania za potrzebami i oczekiwaniami czytelniczek. W piśmie pojawią się nowe rubryki: “Wyznania gwiazd” (prezentowane będą tam sylwetki najbardziej popularnych w show biznesie dziewczyn) oraz “Shopping” (znajdą się tam najnowsze trendy z polskich sklepów wraz z przykładami stylizacji). Zdjęcia gwiazd częściej będą też ilustracją kolumn poradnikowych (modowych i urodowych).

W strukturze “Bravo Girl” będzie więcej materiałów rozrywkowych, zwiększona zostanie również ilość plakatów (w numerze lutowym będzie ich pięć), a czytelniczki głosując na Facebooku będą mogły decydować o tym, jakie gwiazdy pojawią się w następnych numerach na plakatach. Objętość pisma pozostaje bez zmian, a miejsce na nowe rubryki zostało wygospodarowane dzięki zmianom w strukturze - zwiększeniu liczby krótszych tematów.

Nie zmienia się też cena “Bravo Girl” wynosząca 3,50 zł. Numerowi lutowemu magazynu nie towarzyszy kampania reklamowa.

Sprzedaż ogółem miesięcznika “Bravo Girl” we wrześniu ub.r. wyniosła 103 321 egz. (więcej na ten temat).

Dołącz do dyskusji: Więcej gwiazd i rozrywki w “Bravo Girl”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nocuje.net
wow a to jeszcze istnieje?!?! jestem w ciężkim szoku!
odpowiedź