SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Więcej stacji i sportu w magazynach TV Grupy Polskapresse

Od piątku 6 lutego br. dodatki telewizyjne „Tele Magazyn”, „Teleprogram” i „TV Przewodnik”, dołączane do dzienników Polskapresse, Mediów Regionalnych i Express Media, poszerzą strony z programem telewizyjnym o kolejne stacje. W dwóch tytułach znajdzie się też specjalna sekcja sportowa.

Article

W listingu z programem trzech tygodników pojawią się stacje TVN24, Polsat News, Fokus TV, Nat Geo Wild, BBC Earth, TLC, Kuchnia+, Planete+ oraz History. Po tej zmianie „Tele Magazyn” prezentować będzie program 55 kanałów, „TV Przewodnik” - 53 kanałów, a „Tele Program” - 41 kanałów.

Dodatkowo w „Teleprogramie” i „TV Przewodniku” znajdzie się oddzielna część z informacjami o najważniejszych wydarzeniach sportowych, z wyróżnieniem transmisji najciekawszych imprez i ich opisem.

>>> Zobacz Jedynki gazet i magazynów w naszym nowym serwisie

Tele Magazyn jest dodatkiem do „Dziennika Zachodniego”, „Gazety Wrocławskiej”, „Głosu Wielkopolskiego”, „Dziennika Bałtyckiego”, „Kuriera Lubelskiego”, „Dziennika Łódzkiego”, „Polski Metropolii Warszawskiej”, „Gazety Krakowskiej”.  „Teleprogram” dołączany jest do takich tytułów jak „Echo Dnia”, „Gazeta Codzienna Nowiny”, „Gazeta Lubuska”, „Gazeta Pomorska”, „Gazeta Współczesna”, „Głos - Dziennik Pomorza”, „Kurier Poranny”, „Nowa Trybuna Opolska” i „Dziennik Polski”, zaś „TV Przewodnik” do „Expressu Bydgoskiego”  oraz „Nowości  - Dziennika Toruńskiego”.

Dołącz do dyskusji: Więcej stacji i sportu w magazynach TV Grupy Polskapresse

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rao
Obudzili sie.
odpowiedź