SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wieczór Wyborczy "Polska Wybiera - Wybory Prezydenckie 2020" w Polsacie i Polsacie News

W niedzielę, 12 lipca br. Polacy wezmą udział w drugiej turze wyborów prezydenckich. Od 19:50 w Polsat News, a od 20:50 również w Polsacie będzie można oglądać "Polska Wybiera - Wybory Prezydenckie 2020". Program poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, a także Piotr Witwicki, Michał Stela i Artur Molęda.

Article

Podczas wieczoru wyborczego pojawią się komentarze gości, zostaną pokazane reakcje kandydatów i ich sztabów, opinie internautów, dane statystyczne oraz wirtualny Pałac Prezydencki - za pomocą nowoczesnych technologii telewizyjnych.

Pierwsze sondażowe wyniki zaprezentuje Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, którzy będą głównymi prowadzącymi program. Będą także rozmawiać z zaproszonymi do studia gośćmi: politykami, ekspertami i publicystami.

Natomiast relacje ze sztabu przedstawią Mira Skórka i Marcin Fijołek, w sztabie Rafała Trzaskowskiego obecny będzie Dariusz Ociepa i Grzegorz Kępka. Natomiast z Newscopter Polsat News Bartosz Kwiatek pokaże widzom, jak z lotu ptaka wygląda m.in. bieżąca sytuacja przed lokalami wyborczymi.

Dane statystyczne w studiu Polsat News zaprezentuje Michał Stela, a z wirtualnego Pałacu Prezydenckiego połączy się Piotr Witwicki, koordynator portalu Polsatnews.pl, który będzie na bieżąco prezentować najciekawsze opinie internautów. Do tego zostanie zastosowana technologia augemented reality (rozszerzonej rzeczywistości).

W trakcie wieczoru wyborczego o tym, jak powstają wyniki sondażowe z przedstawicielem firmy Ipsos porozmawia Artur Molęda.

Program „Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020” będzie realizowany z trzech studiów Telewizji Polsat: studia głównego „Wydarzeń” i Polsat News, publicystycznego oraz wirtualnego. Program potrwa do 2:00.

Ogłoszenie pierwszych sondażowych wyników I tury wyborów prezydenckich zobaczyło łącznie w Polsacie i Polsat News ponad 1,7 mln widzów.

Dołącz do dyskusji: Wieczór Wyborczy "Polska Wybiera - Wybory Prezydenckie 2020" w Polsacie i Polsacie News

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl