SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Większa współpraca Polsatu z RMF FM

Wspólny program Polsatu i RMF FM poprowadzi Maciek Rock z Idola

Od 1 czerwca w Polsacie będzie można oglądać nowy program muzyczny "POPLISTA". Producentem jest Fremantle Polska a emisja w każdą niedziele o 10:00. "Popliste" poprowadzi Maciej Rock, znany dotychczas z dwóch edycji "Idola".

Program ten powstaje w ścisłej współpracy z radiem RMF FM oraz listą przebojów "POPLISTA", której autorem jest Michał Figurski. Na podstawie codziennych notowań "POPLISTY", która ukazuje się na antenie RMF FM w godzinach: 18:00 - 20:00, powstanie tygodniowy zapis video - podsumowanie notowań, przygotowane przez redakcję muzyczną RMF FM.

W trakcie programu telewizyjnego - "POPLISTA" notowanie 20 najpopularniejszych przebojów zostanie przedstawione w wersji teledyskowej, w różnych wymiarach czasowych. Każdy z teledysków będzie opisany odpowiednią grafiką numeryczną oraz tekstem. Gośćmi Maćka Rocka będą polscy wykonawcy muzyczni, zarówno ci, którzy są obecni na "POPLIŚCIE", jak i ci, których obecność na naszym rynku muzycznym wiążę się z jakimś wyjątkowym wydarzeniem.

W programie będa przedstawiani również ciekawi debiutanci, którzy dopiero zaczynają swoją karierę muzyczną. Prawie połowę czasu trwania programu przeznaczymy na rozmowę z głównym Gościem, na podstawie pytań zgłoszonych przez widzów na witrynie www.

MACIEJ ROCK

Urodził się 13 maja 1978 roku w Otwocku. Jak sam mówi jest "kundlem" - ćwierć Włochem, w 1/8 Łotyszem. Jest niestrudzonym gadułą i showmanem. W dzieciństwie uwielbiał budować. Rodzice dostarczali mu tony klocków i było dla nich pewne, że w przyszłości Maciej zostanie architektem lub budowniczym. On sam marzył o tym, by jeździć ciężarówką lub koparką i do dziś pociągają go takie duże urządzenia i pojazdy. Do szkoły posłano go rok wcześniej niż inne dzieci i dlatego aż do końca liceum był najmłodszy w klasie. W liceum nosił długie włosy, ubierał się na czarno i słuchał ostrej hard rockowej muzyki. Potem zaczął studiować zaocznie w Szkole Głównej Handlowej, wybierając modną specjalizację: Zarządzanie i Marketing. Od dwóch lat jest nadal studentem III roku, bo jakoś cały czas nie może zabrać się do napisania pracy licencjackiej. W tym czasie zarabiał na życie pracując między innymi w ... w Ministerstwie Finansów. Z ramienia Ministerstwa został wysłany na targi medialne Media Trend 2000 i tam poznał przedstawicieli radia "TokFm", którzy zaprosili go na odbycia u nich stażu.

Po dwóch miesiącach zaproponowano mu pracę dziennikarza, a także prowadzenie wieczornego programu skierowanego do młodych ludzi. W maju 2001 roku otrzymał propozycję stworzenia i poprowadzenia programu reporterskiego w lokalnym krakowskim radiu. Pracował tam tylko trzy miesiące i z powrotem wrócił do stolicy. Wreszcie trafił do programu "Idol", gdzie wszyscy uważają go za prawdziwe odkrycie tego programu. I chyba trudno byłoby sobie wyobrazić I lub II edycję "Idola" bez jego udziału. A teraz poprowadzi na antenie Polsatu nowy program muzyczny - "POPLISTA".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Większa współpraca Polsatu z RMF FM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl