SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wielki konkurs MTV

Główna nagrodą jest staż u światowej klasy projektanta

W niedzielę wystartował wielki konkurs dla młodych projektantów organizowany przez MTV Classic i Arkadiusa. Nagrodą w konkursie jest trzymiesięczny staż u Arkadiusa połączony z aktywnym uczestnictwem zwycięzcy w tworzeniu nowych kolekcji ubrań przygotowywanych przez słynnego na całym świecie polskiego projektanta.

Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie torby unisex. Spośród pięciu wybranych projektów specjalne jury w składzie: medialna twarz Arkadiusa i prezenterka MTV Classic - Beata Sadowska, Reni Jusis i sam Arkadius wybiorą zwycięzcę. Finałowe prace zostaną również zaprezentowane w serwisie internetowym kanału MTV Classic.

Konkurs adresowany jest do ludzi młodych, ambitnych, posiadających zmysł twórczy i żyłkę projektancką. Organizatorzy nie ustalili żadnych ograniczeń wiekowych. Kandydaci nie muszą posiadać również doświadczenia w świecie mody.

"Tutaj liczy się przede wszystkim kreatywność i odwaga. Takich ludzi promuje MTV. Konkurs jest tego przykładem i cieszy mnie fakt, iż w jego organizacji połączyliśmy siły z tak uznanym projektantem jak Arkadius" - mówi Beata Pawłowska, Dyrektor Generalna MTV Networks Polska.

Prace zgłoszeniowe (projekt wraz z opisem) powinny być nadsyłane na adres biura Arkadiusa w Warszawie. Kampania promocyjna konkursu na antenie MTV Classic ruszyła 8 lutego. Akcja będzie trwała przez 3 tygodnie i zostanie zakończona podczas wielkiego finału w nowym Arkadius Vodka Bar w Warszawie, którego otwarcie wkrótce.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wielki konkurs MTV

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl