SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wiosenna promocja PKO BP od PZL

PKO Bank Polski na wiosnę zaoferował specjalne warunki 'Szybkiego Serwisu Kredytowego'.

W związku z tym rozpoczął multimedialną kampanię reklamową, która potrwa do końca maja 2006 r. Główny komunikat promocyjny brzmi „Wiosenna promocja kredytu”.

Szybki Serwis Kredytowy (SSK) dzięki swojej innowacyjności jest jednym z najlepiej ocenianych kredytów na rynku i cieszy się wśród klientów dużym zainteresowaniem. Kredyt można otrzymać w formie gotówkowej i bezgotówkowej. Od kredytobiorcy zależy, na co przeznaczy środki z udzielonego kredytu – mogą one być wykorzystane m.in. na zakup sprzętu gospodarstwa domowego, samochodu czy też sfinansowanie wakacji lub innych potrzeb.
W ramach obowiązującej wiosennej promocji klienci liczyć mogą na niższą o 2 pp. prowizję za udzielenie kredytu, wynoszącą obecnie 3 proc. – dotyczącą wyłącznie kredytów udzielanych w PLN. Prowizja za udzielenie kredytu może zostać ponadto obniżona w przypadku ustanowienia dodatkowego zabezpieczenia kredytu i/lub gdy kredyt udzielany jest posiadaczowi rachunku w PKO BP - podano w komunikacie.

Kampania promocyjna Szybkiego Serwisu Kredytowego potrwa do końca maja br. i będzie równolegle prowadzona w mediach ogólnopolskich i lokalnych, w telewizji, radiu, prasie i internecie.

Jej podstawowy przekaz reklamowy to: Atrakcyjna cena kredytu: „Oprocentowanie od 7,2 proc. oraz obniżona prowizja”.Szybkość udzielania kredytu: „Na co chcesz. Natychmiast.”

– Kampania kierowana jest zarówno do szerokiej grupy klientów banku, jak i do osób, które do tej pory nie korzystały w usług banku. – powiedział Marek Kłuciński, dyrektor Departamentu Promocji i Komunikacji PKO BP – Podejmowane działania zmierzają do wypromowania Szybkiego Serwisu Kredytowego jako kredytu pierwszego wyboru na rynku, poprzez intensywną promocję marki kredytu i utrwalenie korzyści wynikających z wyboru tego produktu, oraz do realizacji celu sprzedażowego, którym jest zwiększenie wolumenu udzielonych kredytów.

Kampania promocyjna o zasięgu ogólnopolskim:
Telewizja – 30” spoty reklamowe będą emitowane w stacjach: TVP, TVN, Polsat, TVP3, TV4, TVN24 i TVN7. Pierwszy etap kampanii potrwa od 8 do 29 kwietnia, a drugi od 8 do 21 maja.
Internet – promocja potrwa do końca maja. Zasięgiem obejmie największe portale (Onet, WP, Interia, Gazeta) i serwisy finansowe.
Supermarkety – do 30 kwietnia br. na drzwiach wejściowych do wszystkich supermarketów Tesco oraz E.Leclerc będzie zamieszczona reklama Szybkiego Serwisu Kredytowego. Dodatkowo będzie eksponowana na wszystkich sensomatach (bramki z czujnikami przy kasach) w supermarketach Tesco.
Na potrzeby reklamy w lokalnych mediach zostały ponadto przygotowane:
ogłoszenie prasowe (A4 i w formie paska),
spot radiowy,
materiały BTL – ulotki listkowe oraz plakaty do ekspozycji w oddziałach i agencjach,
plansza statyczna telewizyjna do wykorzystania w telewizjach lokalnych i kablowych.

– Nowa telewizyjna kampania Szybkiego Serwisu Kredytowego w sferze kreatywnej jest kontynuacją pomysłu wykorzystanego przy okazji marcowej kampanii kredytu mieszkaniowego Własny Kąt, czyli kombinacji słów i znanego utworu muzycznego. Chcemy, aby taka konstrukcja reklamy stała się już pewnego rodzaju wizytówką PKO Banku Polskiego. – mówi Kot Przybora, dyrektor kreatywny agencji PZL – Tym razem wybraliśmy utwór „Windą do nieba”, napisany przez Marka Dudkiewicza (słowa) i Janusza Kruka (muzyka), w znanym wykonaniu zespołu 2+1. Trzeba było zrobić nową aranżację, bardziej odpowiednią do nastroju i tematu reklamy. Novum stanowi zaangażowanie do projektu znanej aktorki Joanny Liszowskiej, która nie tylko gra w filmie, ale także śpiewa.

Odpowiedzialni za kampanię:

Kreacja ATL: PZL  (Przybora Zaniewski Limited)

Kreacja BTL: EURO RSCG 4D

Dom mediowy: Optimum Media OMD

Agencja interaktywna: Hypermedia.   

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wiosenna promocja PKO BP od PZL

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
djrty67
popatrz tutaj:

http://szybkikredyt.blogspot.com
odpowiedź