SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wiosenna ramówka Tok FM

Od 13 marca radio Tok FM wprowadza zmiany do swojej ramówki.

Na antenie stacji pojawi się nowe codzienne pasmo - "Wieczór Radia TOK FM", prowadzony przez Marcina Wojciechowskiego. Programu będzie można słuchać codziennie od godziny 20.00. W paśmie znajdzie się część programów Marcina Wojciechowskiego, prowadzonych wcześniej w weekend, kilka nowych audycji i  rozmowy z  udziałem słuchaczy na antenie.

Jakub Janiszewski poprowadzi nowy program, zamiast "Komentarzy Radia TOK FM", program będzie trwał od 14.00 do 16.00. Anna Laszuk będzie prowadziła "Komentarze Radia TOK FM" od 10.00 do 13.00 i od wtorku do czwartku również od 13.25 do 14.00. W poniedziałki o 13.25 będzie audycja "Światopodgląd" Agnieszki Lichnerowicz. A w piątki o tej samej porze pojawi się nowa audycja redaktor naczelnej Radia TOK FM, Ewy Wanat - "Subiektyw".

Zmieniają się również godziny emitowania stałych felietonów. Felietonu dr Doroty Sumińskiej "Wierzę w zwierzę" będzie można słuchać codziennie od poniedziałku do piątku o 06.30 i 10.55, "Gawęd smakosza" Piotra Adamczewskiego o 06.35 i 11.55 w tych samych dniach. "Zbliżenie" Klaudiusza Slezaka będzie się zaczynało wcześniej niż dotychczas, o 19.00, a audycji powtórkowej będzie można wysłuchać w sobotę o 18.00.

Wprowadzenie "Wieczoru Radia TOK FM" wpływa również na zmiany w ramówce weekendowej. Przedpołudnia, których dotychczasowym gospodarzem był Marcin Wojciechowski, będzie prowadziła Ewa Podolska. Po południu pojawią się magazyny tematyczne, znane dotychczas z wieczornych godzin w tygodniu i sporo nowych audycji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wiosenna ramówka Tok FM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl