SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wirtualna karta płatnicza dla użytkowników portalu Onet

eKARTA Onet.pl to wirtualna karta płatnicza mBanku, emitowana w systemie VISA we współpracy z portalem Onet.pl. Służy do bezpiecznej realizacji transakcji wirtualnych w Internecie, a także innych transakcji zawieranych na odległość (za pośrednictwem poczty i telefonu).

Karta, wydana przez mBank w międzynarodowym systemie VISA, służy do zapłaty za towary lub usługi zakupione przy użyciu środków porozumiewania się na odległość (tzw. karta wirtualna). 

 Nowy produkt oferowany przez portal, eKARTA Onet.pl, pozwala na robienie zakupów na całym globie, gwarantując uzyskanie wysokich zniżek w wyznaczonych punktach sprzedaży.

Od transakcji bezgotówkowych realizowanych eKARTĄ Onet.pl nie jest pobierana prowizja. Karta jest obsługiwana on-line przez system transakcyjny mBanku i ma indywidualny, ustalany przez użytkownika limit.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wirtualna karta płatnicza dla użytkowników portalu Onet

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl