SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Gumkowska na czele serwisów kulturalnych, showbiznesowych i premium Wirtualnej Polski

Anna Gumkowska zaczęła pracę w Wirtualnej Polsce jako dyrektor serwisów kulturalnych, showbiznesowych i premium. Poprzednio przez 11 lat pracowała w Agorze.

Anna Gumkowska Article

Gumkowska odpowiada za zarządzanie, rozwój produktu wydawniczego oraz przygotowywanie i realizowanie strategii serwisów kulturalnych, showbiznesowych i premium. Podlegają jej m.in. o2.pl, Pudelek.pl, WP Magazyn i WP Opinie.

To nowo utworzone stanowisko w Wirtualnej Polsce. We wrześniu ub.r. analogiczne funkcje objęli Małgorzata Golińska (odpowiada za obszar lifestyle i zdrowie) oraz Mikołaj Kunica (odpowiada za tematykę biznesową).

- WP jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która podejmuje odważne decyzje i ciągle szuka innowacji. Wierzę, że ta współpraca pozwoli mi wykorzystać doświadczenie i umiejętności związane z rozwijaniem różnych biznesów i teambuildingiem, jak i na dalszy rozwój w nowych dla mnie obszarach - komentuje Anna Gumkowska.

Poprzednio przez 11 lat Anna Gumkowska pracowała w Agorze. Ostatnio jako szefowa wideo i lifestyle’u odpowiadała za część biznesową serwisów lifestyle (m.in. eDziecko, Kobieta.gazeta.pl, Kulinaria) oraz programy wideo (m.in. „Make Poland Great Again”, „Haps”, „Myk”, „Koło Plotka”, „#zwykliniezwykli” i poranne rozmowy Gazeta.pl). Na stanowisku szefowej wideo zastąpiła ją Beata Żebrowska.

Wcześniej Gumkowska pełniła w Agorze m.in. funkcję dyrektora content marketingu Gazeta.pl. Jest ekspertem IAB Polska oraz członkiem grupy Native Advertising Task Force IAB Europe.

Według badania Gemius/PBI w listopadzie ub.r. strony i aplikacje Grupy Wirtualna Polska zanotowały 21,79 mln realnych użytkowników i 2,84 mld odsłon, a sam portal WP.pl - 16,23 mln użytkowników i 1,79 mld odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Gumkowska na czele serwisów kulturalnych, showbiznesowych i premium Wirtualnej Polski

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Guest
Ania to klasa sama w sobie. Powodzenia!
14 20
odpowiedź
User
Dorota
Aniu!! Gratulacje, WP - bardzo dobry transfer
13 19
odpowiedź
User
bart
Gumka Gratsy! Bardzo dobry wybór. To kolejny transfer świetnych kompetencji z Agory ... niestety.
12 19
odpowiedź
User
c
a co z Ręczminem i Mieśnikiem?
16 11
odpowiedź
User
Plan B
Kolejne wzmocnienie WP kosztem świetnej osoby z Agory. Powodzenia!
9 15
odpowiedź